Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szakdolgozathoz kérnék infót...

Szakdolgozathoz kérnék infót a Jehova Tanui szervezetről,segitenétek?

Figyelt kérdés
Alapitó,tanitások,stb,a fő témája a téves,hamis,biblia aszinkron tanok lennének,köszi.
2020. aug. 15. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A szakdolgozat lényege az, hogy magad járj utána és minden információ fenn van a honlapjukon.
2020. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dongaben ***** válasza:
Ezen az oldalon is találhatsz információkat. Pozitívat-negatívat. Használd az oldal "Kereső"-jét. Sok sikert!
2020. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

'minden információ fenn van a honlapjukon'


Nem találtam hitelesnek.De utána nézek a neten de látom itt is boritva van kérdésekkel a gyik.Egyébként köszönöm.

2020. aug. 15. 18:36
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

A megszállottságod nem hagy lejjebb. Nem hallottam még, hogy valahol a Tanúk lennének a Főtéma, és kizárólag negativ dolgokat kell keresni, és azon csámcsogni, összpontositani. Na DE:

Nehéz lesz a dolgozatod, mert a Tanúknak nincs "hamis" tanitásuk.

A "hamis" és a "Tévedés", nem ugyan az.

A hamis nem Biblián alapul, a Tévedés pedig rossz értelmezésen.

Jehova Tanúit Isten "alapitotta." Ahogy annak idején a Judaizmust, vagy is a Zsidók hitéletét is. A Tanitásaikat a Bibliára alapozzák, és nem más filozófiai irányzattal összegyúrt hiedelmekre.


Ahogy a 2. válaszoló irta vannak vélemények, azonban ezek ellenséges érzületből származnak, amiknek a többsége gonoszkodásból ered, és nincs teljes valóság alapja.

2020. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szia,tudnál segiteni ebben?
2020. aug. 15. 18:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! De az egyház hivatalos oldalán kivül csak azt találtam,hogy tele vannak hamis tanitásokkal. Ezt a tévedés dolgot kifejtenéd?
2020. aug. 15. 18:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Szabadon választható volt a szakdolgozat témáj,teologián,de nem is ez a lényeg én ezt a szektát találtam érdekesnek.
2020. aug. 15. 18:46
 8/16 A kérdező kommentje:

'Nehéz lesz a dolgozatod, mert a Tanúknak nincs "hamis" tanitásuk.'


Eddigi informálódásom keresésem alapján csak ezt találtam. :-( Akkor segits. Most keresem az infókat,és még olyat is olvastam,hogy nem tekinthetők kereszténynek a tagok. Mert nem keresztények a tanaik.Egy szabadköműves illető alapitotta anno.Be nem teljesedett próféciákat hozott nyilvánosságra többször.Ekkor majdnem megszünt az egyház mert sokan elhagyták a szervezetet. KB Ennyit tudok eddig.

2020. aug. 15. 18:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin is támadnak alaposan benneteket a keresztények.Nekem egyre érdekesebb ez az egész.De várom tagok segitségét is.
2020. aug. 15. 18:52
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te jól elbeszelgetél itt magaddal nélkülünk is.

Csak így tovább

2020. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!