Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták! A ti Láthatatlan...

Ateisták! A ti Láthatatlan Rózsaszín egyszarvútok miért hagyja a sok szenvedést ebben a világban?

Figyelt kérdés
Talán, mert a Repülő Spagetti Szörnyeteket a gonosz? Mi történt régen amikor ez megváltozott?

2020. aug. 19. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
ez jó :)))))))))
2020. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Én vagyok Jovia.Csatlakozzátok hozzám,jovialisták!Ugyanakkor,sok Jovia van a világban,mert aki él,abban Jovia benne van.Mind őt keresik.A szeretet,egységet,békét.Csatlakozzatok hozzám,gyermekeim!Ámen!
2020. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
A jovializmus,bizony mondom néktek,500 éven belül,sőt már hamarabb oly nagy lesz,hogy még a keresztények is csodájára járnak!Én megmondtam nektek!-egy Jovia
2020. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Jovia az Univerzum és minden ami benne van.Jovia volt a szingularitás egykoron.Jovia az egység,szeretet és béke.Kuma viszont a rendetlenség,önzés és háború szellemisége.Ő az első élőlényekkel együtt jelent meg.
2020. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Köztudott hogy az ősrobbanás pillanatában a minusz milliárd másodperc törtrészénél létrejöhetett a rózsaszínű spagetti majd ebböl 4.565.821 millió évvel ezelőtt megjelent az egyszarvu szörnyeteg, majd a rózsa mutálódott a szelekció miatt mivel az egyszarvu közte legelt, így a duplikáció miatt rózsaszínüvé vált.

A spagettivel más a helyzet, ott az egysejtűt felöklelte az egyszervü vagy egyszarvú ( ezt csak Darwin tudná pontosan megmondani) és pagettihez hasonló csápok mutálódtak a variáció közben belőlle és semilyen más pintyhez nem hasonlitott igy szörnyeteggé vált. Ezekböl az egyedekböl jöhetett létre az ateista majom közös őse az egyszarvu rózsaszín Dínóval.

Igy az ateistáknak a közös őse a rózsaszínü egyszarvu és a spagettiszörny :)

Darwin ezt előre tudta de nem beszélt a tudomány titkairol mert akkor Dawkinst nem lehetne röhögni :)

2020. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ezekben sem.
2020. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki megírta ezeket meséket, nem nyilatkozott erről valamit? (Én nem olvastam őket :) )
2020. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Az ateisták nem hisznek benne, sem a repülő spagettiszörnyben. Ezek vallásparódiák.


De látom, te valláskárosult vagy, mert nem értetted meg, hogy mit akarnak az ateistak mondani, mikor az egyszarvúra és a spagettiszörnyre hivatkoznak.

2020. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ozmium42 ***** válasza:
A spagettiszörny elvileg úgy született, hogy a Bibliában minden szót, ami Istenre utalt, átírtak spagettiszörnyre. Így minden Istenre vonatkozó állítás igaz a spagettiszörnyre is. A spagettiszörny ugyanazért nézi el a rosszat, mint Isten.
2020. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!