Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akár Jehova Tanúi! Mit tennéte...

Akár Jehova Tanúi! Mit tennétek ha hivatalosan be lesz jelentve, hogy Isten nem létezik? Mivel egyelőre ez az állítás talán igaz, akkor mit tennétek, ha tudományos tény lenne Isten? Tehát van rá kézi bizonyíték, mint pl. eső...

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi ilyen Jehova micsodás kérdés van?
2020. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
számold +!
2020. aug. 27. 13:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez a hívők számára hit kérdése, ezért a többség nem hinné el.

Ugyanúgy, ahogy vannak COVID tagadók, laposföldesek, stb.

2020. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

A Tudomány megosztott. Ugyan is nem minden Tudományban jeleskedő szakember utasitja vissza az élet Forrásának létét. Sőt vannak Tudósok, akik határozottan állitják, hogy az élet, nem lehet véletlen sorozatok Műve.

Véletlenül, rendezetten törvényekkel, és harmónikus működéssel, semmi nem jön létre.

Minden tervezett dolog mögött tervező van, és a tervezett dolog céllal készült, hogy betöltse a szerepét, amiért létrehozták. Még az egyszerű agyag edénynek is.


Egyébként, hamarosan meg fog történni. De úgy ahogy Isten megmondta.

2020. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mármint mi fog megtörténni?

És milyen hívő tudósok vannak? Hol olvashatok erről?

2020. aug. 28. 11:23
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy egy tudós esetleg hívő, nem érinti a kutatásait.

A tudományban NEM használja a hitét bizonyítás helyett!

2020. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, ha a vezetőségük ilyesmire vetemedne, akkor a vezető testületet közösítenék ki, és a körzetfelvigyázók választanának új vezetőtestületet, komoly harcok árán.
2020. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hivatalosan is bejelntik? Ilyen nincs, erre sosem kerülhet sor mert ez hit kérdése és nem bizonygatás
2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Jehova tanúja és nem is vagyok semmilyen vallásnak a tagja, de tudom, hogy Isten létezik!!! A nem létezését pedig sohasem lehet bebizonyítani tudományosan!
2020. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak teista vagy? Vagyis hiszel egy felsőbb hatalmú lényben? :)
2020. szept. 11. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!