Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták mit fognak csináln...

Az ateisták mit fognak csinálni ha az elragadtatás minden hívőnél megtörténik, és minden gyerek elmegy a Mennybe a hirtelen halál után? Nem fogtok félni? Akár ma bekövetkezhet!

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 07:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Az ateisták? Az ateisták csodálkozni fognak.
2020. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Pedig már késő lesz. Azt hallottam, hogy csak mártír halállal lehet a Mennybe jutni az ateistáknak. És ahogy írja a Nagy Könyv, hogy csak Isten tudja az apokalipszist
2020. szept. 4. 07:29
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok ateista, de nem lesz elragadtatás! Ez csak valamelyik szekta kitalációja.
2020. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Pedig a jelenezések könyve írja.
2020. szept. 4. 07:54
 5/32 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem a dolgot. Ha valaki egy remek életet élt és sokaknak segitet még a saját kárán is meg stb stb.

Tehát sokkal jobb ember mint sok másik keresztény ember.

Akkor őt nem ragadják el?

Csak mert nem hit ebbe a lehetetlen dologba, és soha senki nem is tudott neki felmutatni semmi konkrét dolgot ezzel kapcsolatban?


Nem rólam van szó én tudom, hogy van isten de sátánista vagyok. Bár én is olyan ember vagyok aki azért lett teremtve, hogy támogassa az elesetteket.

2020. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%

Troll kérdés.


Amúgy leszarom. Nem akarnék a mennybe kerülni.


A pokolban több az ismerős.

2020. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mert a hit a fontos. Nem pedig az, hogy mennyire vagy jó ember. Mégis hogyan kerülhetnél a Mennybe ha elutasítod a Teremtő Istent aki tégedet is teremtett, és Jézust, az Isten fiát, aki feltámadt, de nem hiszel Benne? Ha meglátod Őket, az már nem hit, hanem tudás... Ezt tanultam valahol.
2020. szept. 4. 08:06
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
A drog rossz, értem?
2020. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem drogozok.
2020. szept. 4. 08:18
 10/32 hollófernyiges ***** válasza:
83%
És te kedves keresztény kérdező, mit fogsz csinálni, ha a világ elkezd megsemmisülni, mert nem áldozunk embereket Huitzilopochtli megsegítésére, aki most egyedül tartja fenn a teremtést a káosz erőivel szemben?
2020. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!