Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Tanúk miért tanítanak félre...

A Tanúk miért tanítanak félre minket keresztényeket? Pl. Jézus oszlopon halt meg, a Mennybe csak 144 000 ember mehet föl, miközben a Föld is elpusztul, Jézus egy Mihály arkangyal volt és nem Isten, tagadják a kezdetben az ige szöveget is.

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 14:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem is voltak két ezer éve JT. Csak nem rég találták ki a JT-t.


5Sokan jönnek majd a nevemben, s azt mondják magukról, én vagyok a Krisztus, és sokakat megtévesztenek (pl. a JT vallás)

2020. szept. 16. 14:43
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy 2000 éve voltak, hanem hogy ez egy jelenség, létezik ilyen, hogy tévtanítók, sokféle van, ők is azok.
2020. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaja. Csak nem értem, hogy miért vannak ilyen sokan. Még a születésnapokat sem tartják meg. Szegény gyerek, ha meghallja a suliban... Meg a karácsony. Szerencsések az oroszok, hogy betiltották a Jt. Remélem az egész Földön megfogják tenni. Szerinted 12-es? :)
2020. szept. 16. 14:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem foglalkozom velük. Többször is becsöngettek hozzám térítési szándékkal, de én udvariasan elmondtam, hogy nekem más a hitem, a meggyőződésem, nem ez.

Közel van amúgy hozzám a templomuk, de nem templomnak nevezik, hanem királyságteremnek. Ez hatalmas betűkkel van rá kiírva. Valamennyire sajnálom is őket, mert bedőlnek egy butaságnak, de lényegében nem foglalkozok velük.

2020. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Neked van ilyen ismerősöd, munkatársad? Hol találkozol ilyen személyekkel?
2020. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!