Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Igaz,hogy a Katolikus Egyház...

Igaz,hogy a Katolikus Egyház már Jèzus földreszületèse előtt Roma primátusa volt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szp72 ***** válasza:
100%

Hogy mi? A kérdés értelmetlen. Egy jó tanács: Ne tegyél fel olyan kérdéséket, amit magad sem értesz.


Róma prímátusa azt jelenti, hogy a római püspök a Katolikus Egyház első számú püspöke. Ez a hagyomány úgy alakult ki, hogy Péter a Jézus által kinevezett főapostol Rómában halt meg.


Jézus Krisztus születése előtt egyébként nem volt kereszténység, nem volt keresztény egyház, nem voltak keresztény püspökök.

2020. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor az oldalon valaki hazudott.Most kèt ève olvastam ha mèg rajta van a GYIKen megkeresem.Akkor tisztábban fogom feltárni a valóságot,mar amit írt.
2020. szept. 28. 20:47
 4/15 szp72 ***** válasza:
92%

A hülyeség nem hazugság, ez utóbbinak ugyanis kell legyen valami értelme, ami nem egyezik meg a valósággal.


Ez például igaz vagy hamis: Az agykutatás szopránja megelőzte a reformáció szinuszos banántermelését? Ez nem hazugság, hanem egy értelmetlen hülyeség.

2020. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést feltetted már cirka egy éve, akkor is pont ugyanilyen értelmetlen formában, csak akkor mellé raktál még egy nevet is.
2020. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem szemétkedtem veled, ahogy te, hanem az igazat írtam le és ezt te is tudod. Fogalmam sincs, hogy neked miért ennyire természetes a hazugság, és a másik azonnali bántása és kezd nem érdekelni. Szántalak, mert láthatóan sérült vagy. De ez kezd múlni.

Mi lenne, ha legalább most megpróbálnád az igazmondást? Csak annyit kellett volna válaszolnod, hogy igen, ezt már kérdezted, de nem kaptál rá akkor választ. Most viszont megtaláltad látom azt a kérdést, ahol ezt a sületlenséget írta a Dante nevű felhasználó (ő volt az, akit te a régebbi kérdésednél megneveztél) és még mindig ezen rugózol.

2020. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

7"ugyanilyen èrtelmetlen formában".Ez mi az ha nem sèrtegetès,most várod homlokán csokoljalak.

Egy akármilyen règi kèrdèssel kezdesz bántani.Mindig a kèrdèsről letèrsz valami álkeresztèny fogással?Egy keresztènynek keresztènyi kötelessège betertsa a szabályokat amit a gyík.ir ès az embertársát ne nebántsa.

Magyarul ha akarsz illedelmesen felelsz ha nem akarsz,elmèsz mellette.Ennyi jogod van neked is nekem is.Vègre fellehetne nőni ès kinevelkedni ebből a règi be rozsdázott szokásbol ami nem vezet sehova.

Elhagyva azt az igazságtalan viselkedèst mint a"nyuszi mesèben,ha van sapka a fejèn azèrt kap,ha nincs azèrt",hat mègis hol èlünk?

2020. szept. 28. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy akkor a szabályok betartása rád is vonatkozik elméletileg? Ez már a harmadik ugyanolyan kérdésed, amit az oldal szabályzata tilt. Vagy te úgy gondolod, hogy neked nem kell betartani?
2020. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg volt már ez a kérdés legalább kétszer tőle. Akkor se volt értelme, most sincs.
2020. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7,9."Szántalak".Mit èrtesz ez alatt,miután szánalmasan viselkedsz,a kèrdèst kikerülve álsz belèm,mèg te szánsz engem?

A 9 bejegyzèsedben nagy szánalmasságodban ismèt belèm álsz.

Mègis nem látsz ott egy főkèrdèst,amire ha èrdekel kellene felelni.Vagy azèrt születtèl,hogy a gyík-en forgalmat irányits.

Ha èrdekel a kèrdès felelj,ha nem sètálj tovább.

Ki látott mèg ilyen vitázó keresztènyt?

Senki.Mert a keresztèny nem vitázik.

2020. szept. 29. 08:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!