Mi van halál után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én hívő vagyok( római katolikus) én Istenben Mennyei Teremtő Atyában hiszek és FIÁBAN Urunk Jezusban! Szent lélekben! Jártam hit gyülibe de onann ki leptem mert teljesen be zavartak a fejemet! Azt mondom szeretetben kell élni, békességben, de a magán élete mindenkire magára tartozik ennyi!! Egy életünk van! A bibliát is emberek írták! Valami van biztos halál után de senki nem tudja Hogy micsoda nekem ne jöjjön senki azzal Hogy

ezt meg azt Írja a biblia emberek írtak biztos nem Isten diktálta nekik! Meg sok szekta a családja ellen uszítja a híveket, mert ha valaki nem tér meg a családba ki kell tagadni! Ez butaság! Isten ezt nem akarja! ÚgyGondolom hinni Kell meg jó embernek lenni és kész !


2020. okt. 17. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az igazságot akarod: a halálod után pontosan azt fogod tapasztalni, amit vársz. "Akik" fogadnak ott, tudják, hogy milyen hitvilágban éltél az életedben, és ez szerint fognak kezelni az alatt az idő alatt amíg akklimatizálódsz.


Ha a hazugságot várod, amiben milliárdnyi ember hisz: halálod után meg fognak ítélni. Ha azon szerencsések közé tartozol, akik az igaz vallás bűvkörébe került, és szóról szóra betartottad a szabályait, akkor a mennyországba kerülsz, egyébként az örökkévaló szenvedés a jussod a pokolban.


Lényegtelen, hogy miben hiszel, mert úgy is az fog történni, amit írtam. Ha mégsem, nyugodtan hivatkozhatsz rám, hogy félrevezettelek :)

2020. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Bibliat ne ("csak") a kerdesed miatt olvasd. 4 Evangeliumot (Örömhirt) rendszeresen erdemes olvasgatnod)


Ne a TulVilagi dolgokkal foglalkozz, az ugyis Örökké tart majd, ebben kell hinned ha Igaz az allitasod Atyarol, Jezusrol de ha kulonallonak tekinted (nem Örök) akkor sem kell vele foglalkoznod, mi alapjan erzed ugy hogy megis?

2020. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ugyanaz van, mint a születésed előtt. - Ugye mostmár pontosan tudod?
2020. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Isten szava nem hazudik. Amit Ő velünk közöl az az igazság. Vajon Ádám milyen "lélekkel" él most, minek utána meghalt mert vétkezett.

Ugyan is Isten ezt mondja:(Ezékiel 18:4) . . .. Amely lélek vétkezik, az hal meg.

Ádám az égből jött, és emberi testet kapott? Kérlek mutasd meg nekem Isten szavából, hogy igy van-e?

Mert ha ez igy van, akkor bizony Jézus hazudik, és nem Ő az egyetlen, aki emberként jött az égből.

(János 8:23) . . .„Ti innen a földről vagytok, én pedig felülről vagyok. Ti ebből a világból vagytok, én nem ebből a világból vagyok.

Az emberek nem az égi világból valók, nem onnan jöttek. A lelkük, vagy is az emberek maguk vétkeznek, és ezért meghalnak. visszatérve oda, ahonnan jöttek.

Vajon honnan jöttek az emberek?

2020. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

"Ugyan is Isten ezt mondja:(Ezékiel 18:4)"


Nem, ezt Ezékiel mondta. Én nem hiszem, hogy Ezékiel valaha is kapcsolatban állt volna Istennel.

2020. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!