Mi a véleményed??

Figyelt kérdés
Ha valamit facebokra ki tettem valami világi idézetet, a Pásztor vagy valamelyik gyülis tag egyből oda írt vedd le szégyent hozol Istenre! Meg Hogy mit csinálok a magán életembe abba is bele szóltak! Hogy figyeljék oda mert pokolba jutok! Semmi közük hozza hogy én mit posztolok ki és mit csinálok a magán életembe , az rám tartozik, úgy elek ahogy akarok ha ezzel nem artok nekik. Akkor mit pofaznak be
2020. okt. 23. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd már be ezeket a kérdéseket, idegesítő.


Szard le a neoprotestánsokat, és kész. Tiltsd le őket.

2020. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az idézet? Miért posztoltad ki? Honnan vannak szektás ismerőseid?
2020. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


Szerintem ő maga is szektás volt, és lehet, hogy még vágyik vissza oda. Talán ezért ír ki naponta ilyen kérdéseket, hogy megérősítse magában, hogy rossz visszamenni a szektába.

2020. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg, honnan vannak a szektás ismerőseid!?
2020. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez már a nagyon sokadik kérdésed.


Miért nem zárod le magadba a hit gyülit?


Világosan elmondtuk 💯-szor,hogy a hit gyüli rossz dolog,felejtsd el,végezz velük.

2020. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a hitgyülit, legyél valami normális felekezet tagja, pl katolikus, ortodox, evangélikus, református, s mond nekik, hogy te már megtértél és ezért váltottál.
2020. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Bár Én nem értek egyet a Hit gyülekezetében zajló dolgokkal, azonban ilyen esetben a "magán élet" nem létezik.A keresztény a nap 24. órájában mindig keresztény, még a magán életében is, és úgy viselkedik, hogy ez a hitben társaira, Istenre is fényt vet.

Amikor valaki átadja az életét Istennek, akkor ott a magánélete sem magánügy, ha kihatással lehet a tette a testvérei, és Főleg Isten hirnevére.


Érdekes amit irtál, hiszen Én is szoktam Biblai idézeteket megosztani a Facebook oldalamon, de ezért soha nem marasztaltak el. Hiszen Isten szavában lévő dolgokat hirdetjük, és adhatunk ezáltal jótanácsokat barátainknak egymásnak. Akkor lenne baj, ha olyan dolgokat posztolnék, vagy beleavatkoznék nem Bibliai jellegű történésekbe, ami ellenkezik Isten szavával.

Iste tiszteletben tartja mindenki magán életét addig, amig nem vét, vagy sérti a keresztény értékrendet.

2020. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 mindenkinek van magánélete még nekedis . te neked se esne jól ha nap 24 órájábán zaklatnának hogyy emiatt meg amiatt fogsz pokolra jutni hamar lelki roncs válna belőled
2020. okt. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MBbpg ***** válasza:

Nekem a nővérem többször rakott ki "világi" idézeteket Facebookra, és eddig egyszer se szóltak neki...

Néha kicsit nagyon úgy tűnik mintha az ilyen kérdésekkel csak be akarnák mocskolni a HGy-t...

2020. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Szerintem nem nagyon kell, bemocskolják azt saját tagjai is sokszor ezen az oldalon sátáni lelkületükkel. Nem rád gondoltam, mert te egy teljesen korrekt hívőnek tűnsz, de van pár hitgyülis társad itt, akikből csak a gyűlölet fröcsög.

2020. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!