Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 anonim ***** válasza:

90

Anyáztam? Hol olvatad? Én azt írtam, kérd meg (akkor így mondom... ) azt aki felnevelt, hogy pótolja a mulasztásokat és tanítson meg arra, amire 7 éves korodig kellett volna.

Nem csinálunk semmit burkoltan

Megint csak vádskodsz és vered a szád... De az biztos hogy te szeretsz NEM burkoltan szidni egy hitet

2020. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/128 A kérdező kommentje:
Nem minösül szidásnak ha egy hitnél valaki rámutat a hamis tanokra,akkor ennyi erövel Jézus is szidta a farizeusokat?
2020. nov. 3. 22:19
 93/128 A kérdező kommentje:
Nálad szerintem nagyon sok mulasztás és hiányosság van amit a szüleid elbaltáztak gyerekkorodban,első hogy keresd az igazságot,ne légy bigott hogy azt falod amit eléd tesznek bigott emberek.folytassam? tovább is van még..
2020. nov. 3. 22:20
 94/128 anonim ***** válasza:

92

Nem lesz hamis tan, csak mert nem értenek egyet vele. Ennyi erővel minden felekezet tanítása hamis, mert nem egységes.

93

Én megpatam az igazságot. Az én valládom nem gyilkol Isten nevében, nem szed egyházi adót, nem hiszt több Istenben. Az én vallásom nem nevez senkit eretneknek, nem borul le bálványok előtt és nem helyez embereket emberek fölé. Nekem ez jó.

2020. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/128 A kérdező kommentje:

és megint jön a szokásos jehovás mondóka,a katolikusok........


ja a jehovizmus meg a családon belüli eröszakról szól,és a gyerek molesztálásról,amit rendszerint elhallgatnak,ja....


mindnek megvan a maga sara...

2020. nov. 4. 10:47
 96/128 anonim ***** válasza:

95

Nem feltétlenül csak ők. Csak mint tudjuk, egy nagy taglétszámú egyház, amelynek bő múltja van, ezért hoztam fel példának. Felhozhatok mádt is, ha ez sérti a füled.


Semmiféle családon belüli erőszak nem jellemzi a szervezetet. Ezt a mesét honnan szoptad, a kisujjadból?

Semmit nem hallgat el senki... Fantasztikus mekkora vádakat ki nem találsz...

2020. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 A kérdező kommentje:

---Semmiféle családon belüli erőszak nem jellemzi a szervezetet. Ezt a mesét honnan szoptad, a kisujjadból?---


Azért mert te nem hallottál valamiről akkor azt hiszed az nem létezik? Bigottság.


csak hirtelen beütöttem a googleba


[link]


[link]



van még de neked is kiadja a google.


Tudom modst jön az a fejezet hogy rágalom,nem igaz,hazugság,bla bla, csak annyira mint más vallásokban annyira rágalom,erről ennyit.Linkeltem ugy hirtelen egy fórumot amit kiadott a hamis tanitásairól van szó a szervezetnek,gondolom ez mind mind rágalom,de légy bigott te bajod.

2020. nov. 4. 16:16
 98/128 A kérdező kommentje:
egyébként nincs azzal baj ha homokba dugod a fejed de attól még ami van az van,és itt hiába akarod a hazugságot, igazságként feltüntetni és a végén engem kihozni rágalmazónak stb,ha neked ez belefér ami ott folyik lelked rajta de akko9r lásd be az igazat,attól még ott lehetsz a szervezet részeként.
2020. nov. 4. 16:18
 99/128 anonim ***** válasza:

97

Jah,és te ebből arra következtettél, hogy ez jellemzi a szervezetet? Mutass egy, egyetlen egy, akár kis no name felekezetet vagy gyülekezetet, ahol sosem történt hasonló eset! Csak egyet!

A szervezet nem támogatja az ilyesmit. Történt? Lehet. Ez olyan, mintha a katolikusokat a pedofilokkal azonosítanád, mert voltak ilyen ügyek a papok körében. De ez alapján nem lehet karakterizálni őket, nem áltlaános tény, hogy minden pap pedofil...

2020. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 anonim ***** válasza:

98

Eddig csak mocskolódtál és vádaskodtál. Amikor mondtam, hogy érveket mondja a megannyi gyalázkodásodra, akkor jöttél az újabb témáddal... Ennyit rólad

2020. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!