Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 A kérdező kommentje:
remélem nem felejtetted el aláirni az eutaláziás papirokat,jó ha nálad van,biztos ami biztos!
2020. nov. 6. 23:28
 122/128 A kérdező kommentje:
eutanázia-vérátömlesztés megtagadása
2020. nov. 6. 23:29
 123/128 anonim ***** válasza:

122

Nem írtam alá semmit. De te menj és pumpáltasf magadba valaki vérét, ha neked ez jó!

2020. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 A kérdező kommentje:

védőoltást se vegyél fel mert azok virusok,és baktériumok,de együgyűek vagytok. Pár éve erény volt ha vért adtatok ezzel emberi életeket mentetetek meg,most meg tiltjátok.együgyü banda,még jó hogy a szervezet ezt megszabja nektek,de viszont szerencse hogy a biblia nem tiltja.


tudom aláirtad az eutanáziát mert kötelező ezt,de ez egyedül a te bajod,max nem éled túl amit túllehet.

2020. nov. 7. 08:47
 125/128 anonim ***** válasza:

124

Nem szoktam magam beoltatni, de saját megfontolásból. Mi sosem adtunk vért. És sosem fogadtunk el. Ez van. Ha nem tetszik, add oda az összes vérded más nevében is.

De, a Biblia is írja, hogy tartózkodjunk a vértől. És azt, hogy a vér az élet. Én más életét nem engedem magamnak adatni.


A nagyszüleim, abban az időbrn ugye amikor az orvostudomány a padlón volt, akkora vérveszteséggel kerültek kórházba, hogy nagyapám 2,5 liter, nagyanyám 1,5 liter vért kellett volna kapjon. Mindketten visszautasították. Nagyapám 13 évet élt még, nagyanyám 6-ot. Pusztán vérpótlókkal, semmi gond nélkül helyrejöttek. Azóta is csodálkozik az orvos (ő még él, s tanárom is volt). Ha Istennrk terve van veled, úgyis élni fogsz. Ha meg kell halj, úgyis meghalsz. A vértranszfúzió nem garancia hogy életben maradsz.


És mi elutasítjuk az eutanáziát.

Nem írtam alá semmit. Vagy te jobban tudod?

2020. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 A kérdező kommentje:
A vér lélek megenni nem szabad! Ezt tanitja a biblia. Az őrtorony mást tanit ti inkább az őrtoronynak és a szervezet szabályaiban hisztek,igy jártatok! Egyébként orvosi ellátást se muszály elfogadnod,mert elkapod a korházi fertözéseket.
2020. nov. 7. 11:42
 127/128 anonim ***** válasza:

126

Azt hiszel amit akarsz, megmondtam már. Menj és adass be magadnak 2 litert, ha neked ez okoz boldogságot. Nem kötelezhetsz snekit, hogy magához vegye a vért.

2020. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 A kérdező kommentje:

--Nem kötelezhetsz snekit, hogy magához vegye a vért.--


Isten őrizz te félreértettél,kell az hasznosabb célra mint ti.

2020. nov. 7. 19:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!