Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 A kérdező kommentje:

---Azt hiszem elemi ösztön, hogyha valaki ócsárol és gyűlölködik, szid téged, akkor megvéded magad.---


Te zavart vagy! Ezeknek a fogalmaknak az értelmével tisztában vagy? Ha valaki nem ért egyet a hamis tanaitokkal,az nálatok a fogalom könyvtárban gyülölködés a szervezet által.Ne haragudj de célja a szervezetnek hogy mindenkit nullára leépitsen értelmileg,lebutitanak,és utána már ugy irányitanak ahogy akarnak,de azért az értelmezési szótárt kézbe vehetnéd.


---Miért nyálaznak sokan a tanúkra? Nincs jobb dolguk? Vagy ez akkora szuper csevegési téma?---


Papa! Ne te döntsd már el hogy egyáltalán beszélhetünk-e rólatok,még ilyet nem láttam,a legtöbb kérdés nem nektek szól azért mert rólatok van szó benne,érted? Ha nem tetszik ne itt leledz ezt már számtalanszor leirtuk.

2020. okt. 29. 13:09
 12/128 anonim ***** válasza:

Nem vagy te az etalon, hogy megmondd, mi hamis és mi nem. Nem értesz együtt a tanokkal. Ok. Tartsd meg magadnak. Nem kell ország világ előtt köpködni és habzó szájjal ócsárolni egy hitet.

Ki gyűlölködik? Megmondom. Pl te. Semmi közöd tulajdonképpen a tanúkhoz, az ég világon semmit nem ártottak neked, de te azzal szórakozol hogy előbb provokálod őket majd elhordod mindegyiket a sárga földig, mindne rosszat rájuk mondva.


Nem akarom eldönteni, hogy miről beszélj. De nem kell non-stop szidni egy hitet. Semmi közöd hozzá.

Másrészt apádat nevezd papának!

2020. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 A kérdező kommentje:

Ja értem! rossz reklámot csinálok nektek! Amugyis fogyóban levő taglétszám miatt.ez van. de egyébként ez a kérdés:


"Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?"

2020. okt. 29. 14:41
 14/128 A kérdező kommentje:
ha a kiirt kérdésre nincs érdemi válaszod,lapozz tovább akkor nem a te oldalad ez.
2020. okt. 29. 14:42
 15/128 anonim ***** válasza:

13

Szó sincs reklámról. Fogyó letszámot tekintve pedig ez a 4-ik hullám a szervezet életében. Eddig mindegyiket túléltük. Több oka is van, de köztük van az idős korosztály rohamos kihalása.

A kiírt kérdésre adtam választ. Nem tehetek róla, hogy te csakis azt fogadod el, amit te vársz válasznak.

2020. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 A kérdező kommentje:
neked is a szervezet 7 milliárd jelenlegi hivet hazudott? :-)))) Volt ilyenre is példa.Megsúgom már 7 millió sincs a hamis vallás tagjainak a létszáma.
2020. okt. 29. 16:18
 17/128 anonim ***** válasza:
0%

Hamis vallásnak te hiszed, fogd már fel. Ennyi erővel bármely vallás lehet hamis vallás amiben nem hiszünk.

Őszintén nem tudom a pontos létszámot és nem is érdekel. Én jól érzem magam a bőrömben, akinek meg ez szúrja a szemét az forduljon el.

2020. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 A kérdező kommentje:

---Hamis vallásnak te hiszed, fogd már fel.---


Csak én egyedül.

2020. okt. 29. 16:30
 19/128 anonim ***** válasza:

18

Nem. Sokan mások is. Mint ahogy sok más ember hamisnak tartja a muzulmánokat, budshistákat, katolikusokat, pünkösdistákat stb. Mint ahogy sok ember egyetért a melegházassággal, s sokan nem értenek egyet.

2020. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 A kérdező kommentje:

Minek ez a szervezet által bemagolt védőbeszéd? Nincsenek saját gondolataid? Mondjuk ha lenének mint másoknak nem lennél ebbe az agykimosott szervezetben,hanem keresztény lennél.


Elöször: Hamis vallásnak te hiszed, fogd már fel

Másodszor: Nem. Sokan mások is.


Neharagudj egyik szavad üti a másikat.

Nincs önálló gondolkodás meneted?

2020. okt. 29. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!