Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:

50

A katolikudok is hamis tanúk a protestánsok szemében. Az adventisták is hamis tanúk a katolikusok szerint. Akkor kinek van igaza?


A vének nem etalonok. Abszolút semmilyen kiváltság nem illeti őket.

Nem szektánk van, hanem egy vallási közösségünk, felekezetünk. Zárt körű? Miért, mi kéne legyen? Nem értem honann jönnek neked a gondolatok...


Én röhögtetem magam? Ha valakinek vicces, nevessen, vagy ezen vagy a saját farkán. Nekem te és a magadfajta tűnik viccesnek. Mi a te legnagyobb bajod? A tanúk. Azért érdekes egy világban élsz

2020. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 A kérdező kommentje:

---Nem szektánk van, hanem egy vallási közösségünk, felekezetünk. Zárt körű? Miért, mi kéne legyen?---


Ezt nevezik szektának.

[link]


Még jó hogy te vagy az értelmi szint teljessége.(csak vicc)

2020. nov. 1. 14:13
 53/128 anonim ***** válasza:

52

A te logikád szerint akkor minden ami nem egyezik a te hiteddel, az szekta és rossz. De mindegy, ez a felfogásod, légy boldog vele

2020. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 A kérdező kommentje:
megfogadom.
2020. nov. 1. 21:31
 55/128 A kérdező kommentje:
a szavazás végeredménye,mi más lenne:---szándékosan akarnak megtéveszteni---
2020. nov. 1. 22:45
 56/128 anonim ***** válasza:

55

Légy boldog, mint majom a farkának. Ha neked ez a mérvadó akkor sajnálom.

Jézus ítéletekor is a "szavazás eredménye" az volt, hogy bűnös. Az inkvizíció idején is a "szavazások eredménye" az volt, hogy a vádlottak bűnösek... Aztán ha neked ez objektív bizonyíték, akkor jó, örülünk neki :)

2020. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/128 A kérdező kommentje:
Ha a fent leirtakat mind te komolyan is gondolod,az már csak a te bajod. Tudom nálatok az a felfogás van hogyha valakit minnél jobban kritizálnak,stb azt csak a fent leirt okokból,borzasztóan korlátozott vagy! De öszintén remélem egyszer észhez térssz!
2020. nov. 2. 12:18
 58/128 anonim ***** válasza:

57

Nem úgy van ahogy gondolod. Nyilván akik utálják a tanúkat, azok ellenük fognak beszélni. De nem értem miért kell utálni őket? Miért kell egyáltalán bármivel is foglalkozni amihrz semmi közünk? Pl a politikában is ez az idegesítő, amikor egyik fejes elkezdi kritizálni a másik országot. Előbb tegyél rendet a te országodban, foglalkozz a komoly gazdasági problémákkal, aztán kezdj jótanácsokat osztani... Ugyanígy van itt is

2020. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 A kérdező kommentje:

---Nyilván akik utálják a tanúkat, azok ellenük fognak beszélni. De nem értem miért kell utálni őket? ---


Halkan súgom meg nem titeket "utálnak",hanem a hamis tanaitokat,de ezt már megsúgtam párszor.

2020. nov. 2. 16:41
 60/128 anonim ***** válasza:

59

Ember,már 100szor átrágtuk, hogy nem hamis tan. Esetleg neked meg azoknak akik nem fogadják el a tanokat, azoknak hamis tan. Egy tanúnak ugyanúgy hamis tan akkor a katolikus vagy a buddhista tan is, de a hindunak ugyanúgy hamis a református vagy a hit gyülekezete hitnézetek is.

És mások hitét sem kell utálni. Nem értesz egyet vele, ne foglalkozz vele. Tartsd meg magadnak.

Mit érsz azzal, ha utálsz egy hitet? Mi közöd ahhoz a hithez? Semmi. Akkor nem kell vele foglalkozni

2020. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!