Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
 81/128 A kérdező kommentje:
Monda néki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.
2020. nov. 2. 22:19
 82/128 anonim ***** válasza:

78

Innen látszik hogy csak egy gyűlölködő provokátor vagy. Félsz utána nézni, mert tudod, hogy ugyanazt írja a két folyóirat. És nem hamis tanokat terjesztő. Ez a te felfogásod,tartsd meg.


Nem tévelygő vagy hamis tanítás. A te tiszted megmondani, melyik az igaz tanítás? Katolikus? Református? Unitárius?

Adta a szavát és azért van annyi felekezet, mert mindenki másképp értelmezi. Le merem fogadni, hogy egy Adventista (már ha nem vagy az, mert ugye hatalmas titok hogy mely egyház vagy felejezet tagja vagy) nem értene veled egyet és azt állítaná, ő jár az igaz úton

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 anonim ***** válasza:

82

Neked ezek honnan jönnek, barátom? 😂 Igen, tudom, hogy csakis Jézus szava nyomán lehet elnyerni Isten kegyelmét. És? Ez hogy jött ide?

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 A kérdező kommentje:
jó helyen vagy ott ,mondtam maradj ott,de mások véleményét ne akard megváltoztatni.
2020. nov. 2. 22:33
 85/128 A kérdező kommentje:
82 sajnos ezt sokféleképpen nem lehet értelmezni.
2020. nov. 2. 22:42
 86/128 A kérdező kommentje:
szép estét vakon hivő jahovisták,holnap folyt,köv.
2020. nov. 2. 23:02
 87/128 anonim ***** válasza:

85

Ezt tudják a katolikusok, ortodoxok, reformátudok, unitáriusok, adventisták, baptisták, szombatisták, pünkösdisták, hit gyülekezetések, evangélikusok, stb is? 😂 Mert mindegyik máshogy értelmezi.

84

Senki nem akar téged megváltoztatni.

86

Senki nem vakon hívő. Csak te nem bírod elfogadni, hogy a te hiteden kívül létezik más hit is. És persze meg vagy róla győzödve, hogy te, az ETALON az egyetlen és utánozhatatlan igaz hitben vagy.

2020. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 A kérdező kommentje:
ha te ezt gondolod,vakon hivő! te vagy az gumifejű,? 😂
2020. nov. 3. 20:54
 89/128 anonim ***** válasza:

88

Kérlek legyél felnőtt, vagy ha nem, mondd meg anyukádnak, hogy neveljen meg arra, amit 7 éves korodig kellett volna

2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 A kérdező kommentje:
ne anyázz! mert ignorállak,tudom burkoltan szeretnek a jehovisták anyázni, de ez itt nem az az oldal.puxi,!
2020. nov. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!