Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egy katolikus templom plébános...

Egy katolikus templom plébánosára hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a hierarchia fokozatait, a pápáig azért nem mennék el!:)

(Mielőtt bárki bármit beleképzelne, semmi szexualitás nincs a sztoriban)


2020. nov. 13. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi a problémÁD vele?
2020. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az adott egyházmegye vezetőjénél, a püspöknél. Vagyis a hivatalánál, mert nem egyedül intéz mindent.



Meg szabad kérdezni -nagy vonalakba-, miről van szó?

2020. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek megírom privátban.
2020. nov. 13. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"Mielőtt bárki bármit beleképzelne, semmi szexualitás nincs a sztoriban"

Mondjuk ez igen pozitív dolog, hogy leírtad, mert meglásd néhány szektás gyűlölködő egyből ezzel jött volna. Itt sunyul a környéken a másfél pipás, lehet így is jön ezzel a témával.


Egyébként ahogy írta 2-es, az adott püspökségen.

2020. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell állnod vele nyilvánosan. Tehát mások elött...

tisztelettel bepanaszolod a problémáid, de vigyázz mert ha flegma pl a pápa ellen nem győzöl. Vhogy meg kell ajándékoznod, mert nem győzöl. Akkor fel fog rá figyelni, és azt mondja: ezt most nekem mondod?!

Ezután tudod mondani az oltásod, amit hoztál... Tehát fel kell vonnod a figyelmét, és van rá 1% esélyed hogy müködni fog, az emberek azt ignorálnak amit akarnak, de ha összelapitod a gyémántot az is gyémánt marad, igy lehet szörnyülködni na meg reinkarnáció után rosszat -tüzet okozni, ami örjitő kint okoz nekik (hisz te már átélted)

Minden gyülölködőnek üzenem hogy ez az én időm, alteres vagyok és töletek függetlenül engem nem érdekel, de ha bármilyen modon megaláznak, azt MEGSZIVJÁK. attol még hogy nem mutatom, a feketelyuk ott an ami védelmez, de nehezebb mert am én is gyülölöm őket, szal THX admin hogy máris az egyik hszm-et letörölted.

Majd én kiállok velük szemben, és nem érdekel tehát a sok nulla százalék gyémántként fogja szúrni a tokájukat, mert az érvelésemet persze nem tudják überelni, vagyis alaptalan rohadékok, mindegyik.

Tehát veled szembe is nyugodtan kiállok, és intézd el hogy ne legyen igazam, intézd el hogy a trolloknak ne legyen igazuk (én haraxom ugyhogy nekik adok igazat) ja meg azt is hogy a csajsziknak ne legyen igazuk, meg töröld el egyetlen irással azt a sok eredményt amit elértem, és amit az irigy admintank letöröl, mert letörli stb.

Jajj de utálom az ilyesmit,

annyira jo lenne ha nem igy lenne, de a feketecsillag tényleg meg van, márpedig azt érveléssel lehet csak legyőzni, azzal nem ha puffogsz

ugyanez vonatkozik arra ha csaj vagy, tehát van olyan csaj aki megkapta a jutalmat, más csaj meg nem

és van multidő, meg reinkarnálás, ehhez kapcsolódó tiltott képzettársitás, meg részegség (ami nem érdekel) vagyis gyülölet, mert kik ezek bazmeg hogy engem fikáznak, tehát ha a multban kiirtam értékes irást ami MÁSOKNAK tetszett, ők azt leértékelik mindenféle gondolkodás nélkül?

Van egy kevés idejük teszem azt annyi hogy elfogyott és nem érdekel semmi nem lesz mindig ilyen stb.

cáfolják meg bibliával, buddhizmussal akármivel stb. (nyilvánvalo hogy eddig egyik sem tudta stb.)

én igy lehetek flegma, és jöhetnek a nulla százalékok amik minden csontjukat összetörik, ki se javitom csak hagyjanak békén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!békák

2020. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Első pár sor után nem tudtam tovább olvasni :D
2020. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy is lepontozlak, hogy csak az első pár sort olvastam el. Már abból látom a szintet.
2020. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érsekségen.A püspöknél.
2020. nov. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet a sztory.:D
2020. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dongaben ***** válasza:
37%
A komolyabb egyházaknak van honlapjuk. Próbálkozz ott, Az hatásosabb.
2020. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!