Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúi komolyan gondoljá...

Jehova tanúi komolyan gondolják, hogy jó ötlet egy gyerekeknek készült mesekönyvbe vérés jeleneteket betenni?

Figyelt kérdés

Mikor gyerek voltam, akkor jártak hozzánk Jehova tanúi. Feltehetően tőlük kaptuk azt a sárga, gyerekeknek készült bibliai könyvet, amit lapozgattam. Kifejezetten véres jelenetek voltak benne. Szerencsére már nincs, viszont most rákerestem, és megtaláltam. Erről a könyvről van szó, ott vannak a képek is belőle:


[link]


Természetesen nem csak Jehova tanúi a hibásak ebben, hanem anyám is, aki beengedte őket a lakásba, és nem nézte meg pontosan, hogy mit kapok a kezembe.


De ettől függetlenül vajon a Társulat tényleg jó ötletnek tartja ennek a könyvnek a forgalmazását?


2021. jan. 10. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
17%

Tudod ez a valóság. A kis selyem én felnőtt gyerekekből mind tudjuk mi lesz. Ők azok, akik szerint a világ rózsaszín és akik összeesnek egy kis vér láttán.

És mielőtt jönnél itt az álszent dumával, hogy a szervezetet támadd, előbb a rajzfilmcsatornák portáján keresgélj, amelyek erőszakra és harcra buzdítják a gyermekeket.


5.

Nem normális emberek? Készíts te jobbat, ha te oly a normális vagy.

2021. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!