Mi az a "hitgyüli"?

Figyelt kérdés
Ez milyen vallás? Valaki írna róla bővebben?

2021. márc. 24. 16:22
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
80%

#19

Lepontozhattok, de nem én találtam ki. Egy hitgyülis mondta, hogy Istennek minden országban van gyülekezete/felekezete, ez itthon a hitgyüli lenne. Ha nem mondott igazat, én nem tehetek arról, hogy hazudósak vagytok.

2021. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
75%
Én személy szerint ennek a rendszernek voltam a kárvallottja. Isten az Ő irgalmából kihozott. Nagyon melyről gyógyított meg és megértettem hogy miben voltam. Ma már olyan embereknek segítek/ segítünk, akik szintén ott, illetve valamelyik más felekezetben mentek tönkre. Ezeket a dolgokat amiket átéltem ma Isten arra használja hogy megértsem azokat, akik szintén onnan jöttek ki és tudjunk nekik segíteni illetve az Úr Jézus rajtunk keresztül. Nem megyek bele a karizmatikus világ mélységeibe de vám ott minden.....sajnos.
2021. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
22-es szívesen olvasnam bármilyen torteneted!
2021. márc. 30. 20:16
 24/59 anonim ***** válasza:
14%
Én is szivesen megtudnám történetedet mi v ki váltotta benned ki az aposztáziát úgy hogy meggyogyultál tehát elvileg sokat köszönhetsz Istennek és népének akik mégiscsak segítettek neked
2021. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
77%
24# szerintem félre értetted amit írt. Isten gyógyította meg abból a betegségből, amit a hitgyüli okozott neki. Pont a betegség az, amit kapott onnan, nem pedig a segítség.
2021. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
80%

#24

Miért lenne aposztázia, ha valaki elhagyja azt a szektát? Nem Istent hagyta el, hanem csak Németh Sándort, aki legjobb tudomásom szerint ember, ráadásul abból is a rosszabb fajta.

2021. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
14%
Ja ertem mar tehat ott kapta el a betegséget hat eleg baj hogy ezt ő annak tulajdonitja hogy amiatt lett beteg hogy hites lett mellesleg számos hívőt ismerek aki kapott el betegséget ugy hogy mar hivo volt en is pl cukros lettem de nem a gyülekezetet okolom ezert mi sem vagyunk védtelenek meg hivokent se a betegséggel szemben azt meg ketlem higy mist hogy mar ahogy ti fogalmaztok megszabadult Németh Sándortól es maganyos hivo eletet el es jobb lesz az elete mint mikor meg hozzánk tartozott hat erősen ketlem sőt rosszabb lesz plane ha meg elkezdi rágalmazni es fűvel fának befeketíteni az ilyen emberek életveszélyes játékot jatszanak sztem ido kerdese mikor hullik szét az elete ezt nem lehet büntetlenül megúszni
2021. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
93%
Kedves utolsó 22-s vagyok. Miért gondolod hogy széthullt az életem? Melyik mondatomból szűrted le hogy nem járok közösségbe? Miből gondolod hogy életveszélyes vagyok? De hidd el, értem miért gondolod ezeket a dolgokat. Javaslom az Ellel.hu honlapot meglátogatni. Ezek vagyunk mi. Ha előítélettel vagy felém, akkor nem fogod meglátogatni, mert kialakították rólam egy véleményt, hogy én milyen ember lehetek. Ha adsz esélyt, akkor csak rápillantasz! Nem támadok senkit sem. Minden embert a megbocsátásra buzdítok! Legyen szó akar NS-ről vagy bárkiről! Isten áldjon felebarátom!
2021. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
45%
A kérdezőnek csak annyit írok ha ad nekem privátban egy e-mail címet, akkor átküldőm a bizonyságtételemet hogy hol voltam, ki voltam és kivé váltam Isten kegyelemből!
2021. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Nem adok privát emailt ne haragudj, de privatban szívesen várom!
2021. ápr. 1. 07:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!