Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/361 anonim ***** válasza:
6%

Ha valóban segíteni akarnàl bàrkinek is azt privàt üzenetben tennéd.


De nem, mert csak egy hazug mocskolódó vagy, esetleg egy futó bolond.


Abdullah

2021. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/361 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm a támogatásod :) Látod, igy mindjárt más beszélgetni.

Igen, ezzel teljesen egyetértek, tehát te is látod, hogy nagyon súlyos az állapota. Mihamarabbi segitségre van szüksége, mert ez az abnormális állapota komoly problémákat okozhat nála a későbbiekben, ha nagyon eszkalálódna a helyzet. Ezt szeretném megelőzni, ezért van neki szüksége segitségre, örülök, hogy te is belátod ezt. Tehát ha megkérhetlek, légy partner, és ne engedd neki, hogy túlságosan belelovallja magát a téveszméibe, ne add alá a lovat. Próbálj meg hatni rá, rád lehet hogy hallgatna, mint barátjának, neked lehet, hogy elfogadná a szavaidat. Ez nagyon sokat segitene, a közeli barátok szavai többnyire előnyösen hatnak az ilyen szellemi problémákkal köszködőkre, megnyugtatja őket, segit nekik visszatérni a normális világba.

Köszönöm hogy megértő vagy, hátha igy hatékonyabban tudjuk felvenni a kesztyűt a barátod mentális problémáival szemben. Nagy szüksége lenne most minden támogatásra, hálás vagyok az együttműködésedért.

2021. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/361 A kérdező kommentje:

"Én úgy tudtam hogy a GYK vallàskritika fórumàn vagyunk. Jó lenne ha visszavennél az arcodból, és a TÉMÀRÓL beszélnél !"


Neked belső béke kellene. Nehezen dolgozod fel a dolgokat. Belefáradsz!


"Köszönjük a közreműködésed, de sztem beszélj vallàsokról, vagy húzz el a francba !"


Abdullah a békességes!

Egyébként van létjogosultsága hiszen vannak vallási téveszmék is. A barátod pontosan ebben szenved. Elvileg te vagy az aki finomabban fogalmaz. Bár én ezt nem tudom megerősíteni. De igen próbálj meg hatni a barátodra.

2021. szept. 19. 13:40
 274/361 anonim ***** válasza:
6%

Egy elmebeteg aki orvosnak képzeli magàt.


Úgy làtom ezek a keresztények a pszichiàtriàról fórumoznak.


Nem tudom, ez alà màr hogy fogtok süllyedni.


Sajàt Bibliàtokat nem ismeritek, érvelni nem tudtok.


És most itt van ez a tag :D


Abdullah

2021. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/361 anonim ***** válasza:
95%
Ez megint egy árulkodó jele annak, hogy komoly mentálhigiénés problémáid vannak. A pszichiátrián nem engedélyezik az internetet, ezt neked tudnod kellene, valószinűleg jártál már ott. De ezt sem voltál képes megfigyelni vagy megjegyezni, ez is arra utal, hogy a vágyaidat vetited ki a valós világra, amellyel az összekeveredik, és képtelen vagy kettéválasztani a kettőt. Egybefolyik, egybemosódik számodra a képzelet és a valóság, ez pedig nagy veszélyeket rejthet magában mind rád, mind a környezetedre nézve. Ez is tisztán mutatja hogy szellemileg eléggé rottyon vagy. Ez alapján tényleg orvosi segitségre lenne szükséged. (Gyanitom, hogy te is jobban érezted magad a pszichiátrián, és tudat alatt visszavágysz oda, ezért hozod fel mindig a beszélgetéseid során.)
2021. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/361 anonim ***** válasza:
95%
Oh, elnézést, Abdullah, az irás alapján úgy gondoltam, hogy a kis barátunk irta a legutóbbi hozzászólást, ezért cimeztem neki. Sajnos neked is kezd hozzá hasonlóvá válni a stilusod, kezdesz te is lesüllyedni az ő szintjére, ezért keverhettelek össze vele. Te is nehezen érted meg, amiket irnak neked, kezdesz hasonlitani rá, szerintem nem kellene barátkoznod vele, mert nagyon rossz hatással van rád. Kezded elvesziteni az ép elmédet, ha továbbra is az ő pártját fogod, ezt nem lenne szabad, ez nagyon rossz út számodra. Kérlek légy óvatos, ez komoly dolog, nem játék.
2021. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/361 anonim ***** válasza:
11%

"Te is nehezen érted meg, amiket irnak neked, "


Minden hülyeséget nem szoktam végigolvasni őszintén szólva.


Abdullah

2021. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/361 anonim ***** válasza:
91%

"Közönséges elmebeteggel eddig még nem volt dolgunk itt."

Hogyne lett volna, van egy másfél pipás muszlim trollkodó már elég régóta itt.

2021. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/361 A kérdező kommentje:

Abdullah a te családod biztosan nem tudja hogy te muszlim vagy. Ha tudnák akkor te már rég nem lennél életben. Mert ugye a Biblia alapján meg kell hogy öljenek.

Ebből következik az hogy amikor a családoddal találkozol akkor felveszel egy szerepet ami nekik megfelel és elfogadnak abban.

De ez mentálisan nyomás alá helyez és azért vannak ezek a problémák.

A barátod jóval régebb óta játssza ezt a szerepet és azért jutott ide.

Keveset tudok erről a dologról megtennéd hogy beszélsz róla? Hogyan éled a hétköznapjaidat? Mi történt amikor váratlanul látogatott meg valaki a rokonságodból? Persze nem buktál le hiszen akkor nem beszélnénk.

2021. szept. 19. 14:12
 280/361 anonim ***** válasza:
6%
Abdullah testvérem ne is foglalkozz velük. Néhány éve jelen vagyok az oldalon és gyakran ez a keresztények reakciója ha elvesztik a vitát. Hazudoznak és sértegetek.
2021. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!