Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
 331/361 anonim ***** válasza:
0%

"Isten a keresztényeknek azt tanítja, hogy legyenek jóindulatúak. Nektek pedig ezt tanítja Allah, amit csináltál?"


Akkor miért nem figyelmezteted a keresztény válaszolókat arra hogy legyenek jóindulatúak? :) Ez valahogy nálatok keresztényeknél mindig kimarad. Még a legprimitvebb mocskolódó kereszténynek sem szóltok egy szót sem, de ha egy muszlim leírja hogyaz xy válaszoló idióta, mert tényleg az, akkor persze jön az hogy a keresztények milyen jók a muszlimok meg sértegetik a másikat :))

2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/361 anonim ***** válasza:
92%

Mivel sose olvastam a Koránt, ezért tényleg nem tudom, hogy mit ír, te agyhalott. Te idézted és interpretáltad, hogy mit ír a Korán a korábbi hozzászólásaidban, én arra reagáltam.

Ha te ezt nem tudod értelmesen leírni, előadni, akkor lehet erre a feladatra nem te vagy a legalkalmasabb, hanem egy olyan muszlim, aki legalább egy fokkal értelmesebb nálad és nem ilyen végtelenül hülye.


Vele esetleg meg lehetne vitatni ezt tudományos szemszögből, de most olyan, mintha egy agresszív csimpánzzal vitatkoznánk.


"Igazából nem is kellne hozzád hasonló agyhalottakkal leállnom beszélgetni mert utána megkapom hogy sértegetem itt az embereket."

Lényegében nincs olyan mondatod, amibe ne tennéd, olvasd vissza.

2021. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/361 anonim ***** válasza:

A #331 megint csak egy hárítás volt, és megint csak másra akarod kenni a saját hibádat.

Tényleg ezt tanítja nektek Allah?

Amúgy ne aggódj! Kereszténynek ugyanúgy megmondom, ha nem viselkedik megfelelően.

De neked is.

2021. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/361 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel sose olvastam a Koránt, ezért tényleg nem tudom, hogy mit ír, te agyhalott."


Akkor miért állsz vitatkozni olyasmiről amit sosem olvastál? :)



"Ha te ezt nem tudod értelmesen leírni, előadni, akkor lehet erre a feladatra nem te vagy a legalkalmasabb, hanem egy olyan muszlim, aki legalább egy fokkal értelmesebb nálad és nem ilyen végtelenül hülye."


Leírtam hogy a Korán szerint meg fog semmisülni az univerzum. Szerinted miért írtam? Nyilván mert a Korán ezt írja. Még annyi eszed sincs hogy visszakérdezz hol írja.



"Vele esetleg meg lehetne vitatni ezt tudományos szemszögből, de most olyan, mintha egy agresszív csimpánzzal vitatkoznánk."


Neked közöd nincs a tudományos szemszöghöz. Egyáltalán mit keresel itt ennyi ésszel? Jó neked az ha totál hülyének néznek tégded?


"Lényegében nincs olyan mondatod, amibe ne tennéd, olvasd vissza."


Ez sem igaz. Az értelmes kultúrált embereknek megadom a tiszteletet.

2021. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/361 anonim ***** válasza:
0%

"A #331 megint csak egy hárítás volt, és megint csak másra akarod kenni a saját hibádat."


A saját hibámat nem kenem másra. Rámutattam a te hibádra.



"Amúgy ne aggódj! Kereszténynek ugyanúgy megmondom, ha nem viselkedik megfelelően."


Na persze :) Inkább mond azt hogy innentől majd rájuk szólsz. Azt talán még el is hiszem.

2021. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/361 anonim ***** válasza:
100%

"Ez sem igaz. Az értelmes kultúrált embereknek megadom a tiszteletet."

Te? Ugyanmár, álmuszlimka :) Azt sem tudod mi az hogy tisztelet.

A hazugság gyakorlását hol kéri a Korán?

2021. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/361 anonim ***** válasza:

Egyrészt elég rosszindulatú vagy.

Már kérdeztem: ezt tanítja nektek Allah? Hogy legyetek rosszindulatúak a másikkal?

Másrészt: ugye észrevetted, hogy ketten válaszolnak neked? Mert nem úgy tűnik.

2021. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/361 anonim ***** válasza:
0%

"Te? Ugyanmár, álmuszlimka :) Azt sem tudod mi az hogy tisztelet.

A hazugság gyakorlását hol kéri a Korán?"


Még mindig nem nyugodtál le? :) Tisztáztuk hogy te hazudtál mert senki más tiszteletlen viselkedése egy cseppet sem zavar téged. Mondtam hogy beszéljük meg mi a probléma és hogy bocsánatot kérek ha tényleg én voltam bunkó, de ugye erre nem vagy hajhlandó, ellenben minden kérdésnél megjelensz és sértegetsz.

2021. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/361 anonim ***** válasza:
0%

"Már kérdeztem: ezt tanítja nektek Allah? Hogy legyetek rosszindulatúak a másikkal?"


Nem, Allah azt tanítja legyünk kedvesek. Hát nektek? Mit ír a Biblia?



"Másrészt: ugye észrevetted, hogy ketten válaszolnak neked? Mert nem úgy tűnik."


Úgy érted te és a négy pipás válaszoló? :)

2021. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/361 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, #338...

igazából két problémát látok veled kapcsolatban:

az egyik az, hogy elég szerény képességeid vannak.

Erről mondjuk nem biztos, hogy tehetsz.

Viszont akkor felmerül a kérdés: MIÉRT akarsz te tanító lenni? Azt ugye tudod, hogy csakis saját magadnál butábbakat taníthatsz sikeresen?


A másik probléma viszont az, hogy alapvetően egy nem jó erkölcsű ember vagy. Nem jóindulatú, nem igazmondó, és általában bárki beszél veled, ezek a rossz tulajdonságaid igen hamar előjönnek, és onnan kezdve baj van.

Erről viszont TE tehetsz!

Itt pont az van, amit mondtál: a szabad akaratodnak kéne azt akarnia, hogy ez ne így legyen. Jól tudom, hogy Allah PONT EZT kéri tőled, hogy NE legyél ilyen?

2021. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!