Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
 361/361 A kérdező kommentje:

Vidiripi


"Az Újszövetség a Pártfogó érkezéséről ír aki szintén csak Mohamed próféta lehet."


Tényleg ismételni kell folyamatosan ez van ilyenek a muszlimok!

Sem az Újszövetség de az egész Biblia nem ír Mohamedről és még csak nem is említi. Hacsak nem úgy, hogy hamis próféta, mert az bizony illik rá!


"Keresztények szerint ez a Pártfogó a Szentlélek, de ez kizárható. Azt írja a Pártfogó nem jön el amig Jézus nem megy el. A Bibliából kiderül hogy a Szentlélek Jézus alatt és előtte is jelen volt, továbbá itt egy emberről van szó mert azt írja el lesz küldve."


- Szokás szerint, megint a saját elképzeléseidre támaszkodsz! Kitalálsz valami hülyeséget és azt nyomatod, mert azt hiszed hogy megállja a helyét. De folyton elbuksz!

Bukást, bukásra halmozod, te inkább a Sátánt szolgálod és nem Istent, mert nem akarsz tanulni.

Az újabb bukásodat amely a sötétségbe akar vezetni Isten igéje megvilágosítja!

János 14:16 és én kérni fogom az Atyát, és más Vigasztalót ad majd nektek, hogy veletek maradjon mindörökké: 17 az igazság Lelkét, akit a világ be nem fogadhat, mert nem látja és nem ismeri őt, de ti ismeritek, mert nálatok lakik, és bennetek lesz.


1. Az igazság LELKÉT nem látja a világ és nem ismeri!

Egy embert lehet látni és megismerni is! És ez nem igaz Mohamedre! Mohamed leveleket küldött mindenféle uralkodóknak!

2. Azt írja hogy bennetek lesz! Egy ember nem lehet a másikban!

Maximum a szülőanyjában de az csak egyetlen ember!

3. Azt is írja még hogy, és ez NAGYON fontos "veletek maradjon mindörökké"

- Mohamed halott! Elhagyta ezt a világot!


János 14:26 A Vigasztaló pedig a Szentlélek, akit az én nevemben küld az Atya, az majd mindenre megtanít titeket, és eszetekbe juttatja mindazokat, amiket mondtam nektek.


Ez egy nagyon fontos dolog!

JÉZUS NEVÉBEN KÜLDI EL AZ ATYA a Szentlelket a Vigasztalót!

- Mohamed nem jelentette ki hogy őt Jézus Krisztus küldte volna!

Ami teljesen egyértelművé teszi hogy NEM Mohamed a Vigasztaló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


János 15:26 Amikor pedig eljön majd a Vigasztaló, akit én küldök nektek az Atyától, az igazság Lelke, aki az Atyától származik, ő majd bizonyságot tesz rólam.


Mohamed soha nem tett bizonyságot Jézusról!

- És ez teljesen érthető hiszen Mohamed nem ismerte Jézust!

És mivel nem ismerte így bizonyságot sem tehetett róla!

Ez is egy olyan bizonyíték amelyet nem lehet FIGYELMEN KÍVÜL hagyni!


János 16:7 de én az igazságot mondom nektek: Jobb nektek, hogy én elmenjek, mert ha el nem megyek, nem jön el hozzátok a Vigasztaló, ha pedig elmegyek, elküldöm azt hozzátok. 8 És amikor ő eljön, megfeddi a világot bűn, igazság és ítélet tekintetében: 9 bűn tekintetében, hogy nem hisznek bennem, 10 igazság tekintetében, hogy én az Atyámhoz megyek, és többé nem láttok engem, 11 ítélet tekintetében pedig, hogy e világ fejedelme megítéltetett.


Jézus kijelenti hogy az igazságot mondja!

Az igazság az hogy Jézus küldi el a Vigasztalót aki 3 dolgot is végrehajt!

És ebből az egyik az hogy megfeddi azokat akik nem hiszen Jézus Krisztusban!

- De Mohamed soha nem mondta azt hogy hinni kell Jézus Krisztusban!

- Így biztos hogy Mohamed nem lehet a Vigasztaló! Sőt Mohamed soha senkit nem fedett meg azért mert nem hisz Jézus Krisztusban!


- Ami kimaradt az idézet során!


János 16:13 amikor azonban eljön ő, az igazság Lelke, elvezet titeket a teljes igazságra; mert nem önmagától szól, hanem azokat mondja, amiket hall, és az eljövendő dolgokat is kijelenti nektek.

14 Ő engem dicsőít majd, mert az enyémből vesz, és kijelenti nektek.


Mohamednek Jézust kellene dicsőítenie. De ilyesmit soha sehol nem tesz!

- Mohamed hamis próféta! Ezt rengeteg bizonyíték támasztja alá!


"Előbb adj értelmes magyarázatot az általam hozott versekre. Amig ez nincs meg, nem érdekel a többi. Ha kapok értelmes választ akkor elolvasom amit javasoltál."


A válaszok végig ott voltak az orrod előtt! Csak épp nem olvastad el őket. Hányszor írja még le neked hogy a Bibliával kell feküdnöd és kelned és egész nap azon gondolkodni, olvasni!

Akkor értheted meg! De te nem ezt teszed! Így el is buksz!

2021. szept. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!