Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A miniszterelnök kérése....

A miniszterelnök kérése. Hívők mit szóltok?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor a következőt posztolta ki, miután Ferenc pápával találkozott:


"Arra kértem Ferenc pápát, hogy ne hagyja elveszni a keresztény Magyarországot."


Forrás: [link]


Vajon a Pápa teljesíteni fogja a miniszterelnök kérését?


2021. szept. 12. 21:23
1 2 3 4 5
 41/45 munyamunya ***** válasza:

"Szerénység, ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység". Látom, nagy elődöktől tanultál.

https://www.youtube.com/watch?v=XupbgstAvJw

Jelzem, senki nem azt vitatta, hogy az EU építene vagy sem határzárat, nem ez volt a témánk, hanem állításod, miszerint a jelenlegi magyar kormány intézkedései ragyogó fáklyaként mutatták az utat a többi Úniós országnak, akik immár nem is tartják Orbánt fasisztának, mert úgy betojtak az áradó iszlámtól. Az én állításom, hogy nem, nem mutatott utat; nem, nem áramlik semmiféle ellenállhatatlan tömegben muszlim ember ide; és de, a civilizált világ (meg mindenki, aki kicsit is képes önállóan gondolkodni) továbbra is annak tartja Orbánt, ami.

A gúnyolódásnak nem sok haszna van. Így tényleg nincs értelme beszélgetni.

2021. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 szp72 ***** válasza:

Természetesen Orbán és rendszere fasiszta, a kerítése is, amit épített a fasiszta haláltáborok kerítésére emlékeztették az emberbarát haladó erőket, amit az ellenzék korábban le is szeretett volna bontani. Most, hogy mindenki kerítést épít, s az EU milliárdokat költ rá, ettől természetesen Orbán és kerítése nem lesz kevésbé fasiszta, hiszen az EU-s kerítések teljesen más jellegűek, mert nem az elcsigázott szerencsétlen menekültek ellen épültek, hanem az illegális bevándorlók ellen, akiket jogosan tart távol az EU.


Természetesen nem fordult meg a fejembe, hogy te kicsit is vitatnád, hogy mindenhol kerítések épülnek, hiszen látnivalóan tájékozott vagy, és a szavaid sem indokolták ezt.


A én szerénységem persze kissé gúnyosan megjátszott volt, ezt elismerem, s igencsak távol van a te őszinte szerénységedtől, hiszen te azonnal beismernéd, ha valamit rosszul tudnál, hiszen tévedni emberi dolog, bárkivel megeshet.

2021. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 munyamunya ***** válasza:
Hűha, ennyit én nem érek ám, kár rám pazarolnod a vitriolt. Én már elengedtem ezt a dolgot veled, bár eddig sem voltak illúzióim...
2021. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Ez így totál értelmetlen, de valamit mondania kellett.

Azt mégse merte kijelenteni, a propaganda portál pedig leközölni, ellenben máshol megjelent: a Szentatya inkább Áderrel beszélgetett, Orbán csak bele-bele szólt.

2021. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 szp72 ***** válasza:

@ "eddig sem voltak illúzióim..."


Értelek. Te bevallanád ha valamit rosszul tudtál csak nem szeretsz ostobákkal vitatkozni.

2021. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!