Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Bűnbeesés előtt volt anyagcser...

Bűnbeesés előtt volt anyagcsere? Vagy a gyümölcstől nőtt belünk?

Figyelt kérdés
Isten miért teremtett büdöset?

2021. nov. 14. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, ha leesett vagy megfigyelted eddígi életed során, de tulajdonképpen nincs is büdös sem jó illat, mindent az agyad mond neked amivel vagy vonzani akar dolgokat vagy taszítani tőle. És akkor ott vannak a szükségleteid, ugye ha nem volnál éhes akkor nem élveznéd úgy az ételt, vagy álmos, kanos...

A földön a jó és a rossz együtt él, nem tudod megismerni az egyiket a másik nélkül...

2021. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
15 Az Örökkévaló Isten tehát az Éden kertjében helyezte el Ádámot, hogy ő művelje meg a kertet, és viselje annak gondját. 16 Azután ezt parancsolta neki: „A kertben minden fának a gyümölcsét bátran megeheted, egy kivételével. 17 A Jó és Rossz Megismerésének Fájáról nem szabad enned, mert amikor annak a gyümölcséből eszel, azon a napon biztosan meghalsz!”
2021. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Darkmoon80 ***** válasza:
87%

Minden bizonnyal szükséges volt a táplálkozás (erre utal az előző hozzászólásban idézett 16. vers. Ha pedig valaki eszik, akkor annak vannak velejáró következményei.


Más oldalról megközelítve a különböző olyan élőlények léte, melyek az anyagcseréhez, SŐT a halálhoz kötődnek (ganajtúró bogaraktól a sakálig és dögkeselyűkig) arra utalnak, hogy Isten már a kezdet kezdetén, azaz a teremtéskor betervezte az élőlények életciklusát, az étkezés utáni ürítéstől az elpusztult élőlények testének visszaalakításáig.

(

Halál az Édenben!

Különkiadás!

Mi volt előbb, a dög vagy a dögevő?

Vegetáriánus ragadozók, vagy véres gyilkosság a Paradicsomban?

Itt a BoroSta különszáma!

Szenzációs leleplezések és nagy nyeremények.

)



Bár az is lehet, hogy csak az evolúció hatására alakultak ki ilyen élőlények.

:-)

2021. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettek előtte akkor a valahogyan ki is kellett jönnie a maradéknak.


Büdösnek, undorítónak általában azért érzünk dolgokat mert távol akar tőle tartani az agyunk. A kutya sz*r is undorító az ember számára normál esetben mert tudja az agy hogy ha bele kostólnál akkor az ártana neked.

2021. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Amely napon eszel abból a gyümölcsből, attól a naptól pukizol.
2021. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. büdös a pina, bármelyik is az. Akkor távol akar tőle tartani a testem? Akkor így soha nem lesz gyerekem.
2021. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

6.

Nem tudom hogy a te felépítésed milyen de az én nemi szervem (tanulmányaim alapján másoké is normál esetben) nem képes érzékelni a szagokat. Ennél fogva a gyereknemzésben nem akadályoz meg semmilyen módon.


Amennyiben szájjal kéne örömet okozni akkor már jelenthetne problémát. Itt is azonban különbséget kell tenni hogy az a probléma hogy az adott személy higiéniája erősen megkérdőjelezhető-e vagy csak a vágy és egyebek hatására termelt nedvek illata zavar -e téged.

Utóbbi esetben felmerülhet még hogy személyenként illetve étkezés hatására ez az illat mennyire változik. De lehet hogy csak a te ízlésedhez ez a fajta örömszerzés nem passzol.

2021. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen: "vágy és egyebek hatására termelt nedvek illata zavar -e téged"

Nem szagolgatom alulról a csajt, hanem pl. misszionárius pózban is az arcomba csap és lelohadok. Hátulról csináljuk, akkor hánynom kell. Sehogy sem jó. Az orális dolgoktól irtózom. Pinától két méter a távolság, ami már elviselhető.

2021. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valamiért nálad ez a reakció. Bár én misszíósban nem szoktam érezni az illatát.


Ha csak egy partnerrel van tapasztalatod akkor lehet hogy a másik nőnél nem okozna problémát. A leírás alapján vagy nagyon jó az orrod vagy az ő illata nagyon erős.


Ha több partner esetén is felmerült a probléma akkor rosszúl választasz vagy benned van a "hiba".


Sokféle oka lehet ennek azonban a te eseted nem cáfolrá a 4. válaszomra úgy hogy nem nagyon tartozik ide.


Amennyibben ez gondot jelent a nemi életedben akkor nem ártana meg állapítani hogy hol is van a gond.

- nagyob erős illatù partnereket választasz

- nagyon jó a szaglásod

- valamiért tévesen rossz illatunak érzed


(Vagy egyéb eset amire hirtelen nem gondoltam mivel nem ez a szakterületem)


Majd utána könnyebben lehet megoldást keresni.

Akár felkeresni egy szexuálpszichológust.

2021. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet a természet tiltakozik, hogy utódod szülessen XDDD
2021. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!