Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az hogy az egyház...

Miért van az hogy az egyház jobban démonizalja a leszbikusokat mint a férfi homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Mert a nők eleve démonizálva vannak? Vagy a férfi homoszexualitasnak nagyobb kulturája volt már akkor pl a görögöknél? Manapsag is sokkal szodómisztikusabbnak es satanibbnak tartja az egyház.

2022. nov. 22. 20:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Mert egyháziak egy része meleg pasi, nem akarják magukat démonizálni. XD
2022. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az 1-es mondja, a saját fészkükbe nem sz*rnak.😂
2022. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
A keresztény egyház eleve nőgyűlölő, a leszbikusok meg bekavarnak az elnyomott női szerepbe. Hát mi az már hogy nem férfiembernek engedelmeskednek, sőt nem csicskulnak? A végén még a férfiakkal egyenrangúnak hiszik magukat a "fránya" nők, holott már a biblia elején bűnbakot csináltak belőlük.
2022. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Itt is van egy pár ízelitő a nők szerepéről a bibliában. A szentiras.hu-ról screenshotoltam.

[link]

[link]

[link]

2022. nov. 22. 21:50
 5/39 anonim ***** válasza:
64%
Na ezért mondtam hogy a kereszténység alapból nőgyűlölő. És egy ostoba hazugságra hivatkoznak, hogy a férfiból lett a nő, ezért kuss a neve.
2022. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%

"Miért van az hogy az egyház jobban démonizalja a leszbikusokat mint a férfi homoszexuálisokat?"

Nincsenek jobban démonizálva, sőt se a leszbikusok, se a melegek nincsenek démonizálva. Jelentsen is bármit ez a kifejezés. Remélem, hogy sikerült megválaszolnom a kérdésed. Mármint biztos sikerült, de valószínűleg úgy se akarod majd belátni.

2022. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
28%
Azért szeretem ezt az oldalt, meg olyan (légbőlkapott) dolgokat tudok meg az egyházamról, amiket eddig 30 év alatt nem. :))
2022. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
Az "egyházadról" te azokat se hiszed el amik a szemed előtt történnek.. mondjuk épeszű ember nem vesz fel olyan vallást aminek a világtörténelem végiggyilkolásához kb mindig köze volt.
2022. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

"világtörténelem végiggyilkolásához kb mindig köze volt."


Hát, 5 év egyetemen történelem szakon, jelenleg 2 év PhD-vel és néhány szakirodalommal a hátam mögött ez is egy radikálisan új információ. De szívesen vitatkozom, már ha a személyeskedésen túl érvek is vannak.

2022. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%

" A végén még a férfiakkal egyenrangúnak hiszik magukat a "fránya" nők, holott már a biblia elején bűnbakot csináltak belőlük."


Én vallástól, bibliától függetlenül mondom, hogy a nők nem egyenrangúak a férfiakkal!


Pusztán elég megnézni néhány listát férfi és női feltalálókról, tudósokról, filozófusokról és a történelem nagyjairól, majd összevetni hogy melyikből volt/van több.

Az eredmény magáért beszél!

2022. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!