Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ebben egyet értetek a vallásos...

Ebben egyet értetek a vallásos emberekkel hogy az élet keletkezését 2féle képpen lehet magyarázni vagy teremtéssel vagy anélkül de az ősleves elmélet az nagyon gyenge ezt már Fred Hoyle is megmondta?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekel hogyan áll az abiogenezis?

2023. jan. 15. 13:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jó és ha vallásos az öreg akkor mivan? Ha megnyomja a pirosgombot akkor senkit nem fog érdekelni hogy vallásos volt vagy sem.
2023. jan. 15. 16:23
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyébként tamogatom a háborút sőt kiterjeszteném Ázsiára a sok retardra akik nem fogadják el Jézust. Had szoljon újra a keresztes háború az egész világ legyen a keresztény kultúra részese
2023. jan. 15. 16:25
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen ha kell erőszakkal
2023. jan. 15. 16:26
 14/23 A kérdező kommentje:
De ez már egy másik vita
2023. jan. 15. 16:28
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező - egy tényt tudományosan megállapíthatunk: "elgurult a pirulád!"

:)

2023. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem elgurult hanem nem vettem be. Mostmár jobban vagyok mert bevettem egyébként skizofrén vagyok :)
2023. jan. 15. 16:46
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerencséd van, hogy sikerült időben bevenni.

Arra kérlek, hogy ezt a kérdést tetesd át a vallásba, nem a tudományba való.

2023. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Olyan jó ha titeket valami kis vallásos inzultus ér egyből rakjuk át a kérdést. Olyan szintelen a kategóriátok hogy ordít hogy segítsek rajta.
2023. jan. 15. 17:05
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az inzultussal van baj, hanem a rossz helyre tett kérdésekkel.

A tudományon tudományos kérdéseket tegyél fel. Azokban nincsen isten, a tudomány erre nem tud válaszolni.

Az istennel kapcsolatos kérdéseket a vallási fórumon tedd fel.

Ha vegyes kérdést akarsz (ami nem jó ötlet), azt is a vallási fórumon tedd fel, mert ott jobban lehet azzal foglalkozni.

2023. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Az Ősleves sem zárja ki valamilyen istenség beavatkozását. Simán lehet, hogy Isten elindította az Ősrobbanást, aztán figyelte, mi lesz belőle: galaxisok, bolygók, itt a Földön Ősleves.

Ezzel nem azt mondom, hogy Isten létezik, de a tudomány nem zárja ki egy istenség létezését. Igaz, nem is bizonyítja, így szükségtelennek tartom benne hinni.


Üdv. egy agnosztikus ateista.

2023. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!