Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért ennyire bődületesen...

Miért ennyire bődületesen unalmas ateistának lenni?

Figyelt kérdés

Az ember elvégzi az iskolát, majd dolgozik míg eléri a nyugdíj korhatárt.

Oszt ennyi volt. Hát minek ez?



2023. márc. 18. 10:24
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Olyan szinten nem történik semmi, hogy ez a pangás már fáj.
2023. márc. 18. 10:25
 2/40 Lucifer-666 ***** válasza:
86%

Jó esetben olyan munkát végzel, amit szeretsz. Hobbi, barátok, szabadidő, evés, ivás stb..?

A mennyországban csak egy egy bárány előtt fekszel...

2023. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

A jó munkát még nem találták fel Luci. Hagyjál már a barátokkal is. Érdekes

olyankor bújik ide mind, mikor van lóvém, máskor meg helló szia oszt annyi.

2023. márc. 18. 10:41
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

"A jó munkát még nem találták fel Luci. "

Az furcsa. Nekem jó munkám van.



"Hagyjál már a barátokkal is. Érdekes

olyankor bújik ide mind, mikor van lóvém, máskor meg helló szia oszt annyi."

Az, hogy neked nincsenek valódi barátaid azt miért vetíted ki másokra?

De kérdésed és eddigi válaszaid alapján neked unalmas életed vagy és ebből jött a kérdés is. Mi mondjuk meg, hogy hogyan legyen izgalmasabb az életed vagy miért ez a teljesen valótlan alapú általánosítás?



Miért ennyire bődületesen unalmas az életed, hogy ilyen ostoba kérdéseket írsz ki?


Te egyébként hívő vagy?

Egy hívő élete mivel lenne izgalmasabb?

2023. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%
A tapasztalat azt mutatja, hogy hiába vagy jó másokkal ha bajba kerülsz magadra maradsz és a kutyát sem érdekli mi van veled. Gondolod az a hajléktalan akibe belebotlasz az utcán soha nem segített senkin? És lásd, ha megdöglik is senkit nem érdekel .Az emberek ilyenek. Ha isten azt mondja ő teremtette az embert miért nem vállalja a felelősséget érte és miért nem javítja ki a hibáit? Ha én selejtes munkát adok ki a kezem közül azért én felelek és nekem kell orvosolni a problémát és nem másnak.
2023. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember elvégzi az iskolát, majd dolgozik míg eléri a nyugdíj korhatárt"

Ez egy istenhívővel is előfordulhat, ha nem a társadalom kivételes felső 5%-ába tartozik. Attól, hogy vallásos, nem fog hullani neki a manna az égből, meg kell teremtenie a megélhetéshez szükséges pénzt, az pedig leginkább sok-sok munkával sikerül.

2023. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

A hiba benned van.

Másrészt ennek mi köze az ateizmushoz???

2023. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

"Az furcsa. Nekem jó munkám van."


Mi az a jó munka?


"Az, hogy neked nincsenek valódi barátaid azt miért vetíted ki másokra?"


Vannak csak unalmasak. Ez a csávó ezt csinálta, az a csaj azt csinálta, ezeket kibeszéltük oszt annyi.



"De kérdésed és eddigi válaszaid alapján neked unalmas életed vagy és ebből jött a kérdés is. Mi mondjuk meg, hogy hogyan legyen izgalmasabb az életed vagy miért ez a teljesen valótlan alapú általánosítás?



Miért ennyire bődületesen unalmas az életed, hogy ilyen ostoba kérdéseket írsz ki?"


Na ezt még olvasni is unalmas volt.



"Te egyébként hívő vagy?


Egy hívő élete mivel lenne izgalmasabb?"


Nem tudom, egyszer ez, egyszer az.

Én még csak most ismerkedem a bibliával, keresztény vallással, de érdekes mikor keresztény fejjel kezdek gondolkodni látni a világot, akkor nem unalmas.

2023. márc. 18. 11:10
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek a 7. válaszolóval.


A hiba benned van és ennek semmi köze nincs az ateizmushoz vagy ateistákhoz.

Minek írsz ki teljesen valótlan kérdéseket amikkel csak magadat járatod le csak azért, hogy bemutasd mennyire rossz az életed?

2023. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

A vallásos meg bizonyos esetekben az iskolát sem végzi el.


Hányszor láttam már vallásosokat itt azzal érvelni, a világ bölcsessége bolondság az isten előtt, meg, hogy az apostolok is tanulatlan emberek voltak?


A vallás bizonyos embereket pont arra késztethet, hogy iskolázatlanok (tudatlankok) maradjanak, mert elhiszik, hogy nekik isteni bölcsességük van.

Súlyos téveszme.

2023. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!