Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Értelmes döntés, hogy 7...

Értelmes döntés, hogy 7 milliárd forintot kiad az ország a papi kényeztetésére-üdültetésére?

Figyelt kérdés

Komolyan, 7 milliárd forintból inkább rendeznék az egészségügyet vagy bármely szociális problémát, van elég javítandó szerintem....csak szerintem?

Erre parádéztatják a papit, aki nulla hasznot hozott...egy pék legalább kenyeret és tanáccsal gazdagított volna..., de ez...



2023. máj. 2. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

...és szerintem ez csak egy része, kb 3 milliárdot pedig a Vatikánnak kellett felajánlani pluszban, mert ingyen sosem mozdulnak.

De a válasz a kérdésedre, nem, nincs ilyesmire pénze az országunknak, kb a legszegényebbek vagyunk az EU-ban jelenleg, de persze reklámra, hazugságra, baromságra mindig van pénz.

2023. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
A eü-költségvetés egy napra eső hányada meghaladja azt a 7 milliárd forintot. Miért csinálsz magadból bohócot?
2023. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

#1

Nem tudom te mit néztél, de biztos, hogy nem a legszegényebbek. Még akkor se ha te azt kívánnád jobban.

2023. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 NTBS ***** válasza:
69%
Nehéz kérdés. Ennyi erővel csak arra költsünk, ami megtérül.
2023. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak szerinted, még biztos vannak hozzád hasonló futóbolondok az országban, hiszen mondják is, hogy nagy az Isten állatkertje.

Viszont örömmel láttam, hogy legalább a szentatya látogatása kapcsán egyetértés volt a politikai térfeleinek szereplői között. S ezt a rendkívül megosztott népet talán egy kicsit összehozta.


Amúgy látom, hogy nagyon vergődsz ezen, mert nem első kérdésed és megjegyzésed. Valószínűleg az irigység beszél belőled, de miért nem mész el tanulni, végezz el egy mérnöki képzést, keress jól vele, legyen neked is pénzed. Ez rajtad áll. Azért nem nagyon fizet senki, ha a gyakorin óbégatsz egész nap.

2023. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Czeglédy kb 7 milliárdot sikkasztott. Az nem fáj?
2023. máj. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

Orbán meg 1000milliárdokat lopott...

Az egyházak kolduskirályai meg tartsák el magukat,hamár a szegénységet tanítják.

2023. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

Van jelenleg elég gond az országban. De ha nem erre költötték volna akkor ellopják máshol és pont itt jönnek elő a gondok.


7 milliárd "kis pénz" itt, 7 milliárd ott és a sok "kis" pénzekből elég sok összejön. A lopás és a pazarlás pedig nálunk már koránt sem okozz akkora felháborodást mint kellene. Hozzászoktak az emberek, hogy a politikusok lopnak. De ez egyáltalán nem normális.


"A eü-költségvetés egy napra eső hányada meghaladja azt a 7 milliárd forintot. "

Ha már 1 ember életét meglehetett volna menteni a pápalátogatás helyet akkor nem érte volna meg?

Jelenleg elég nagy pénz hiány van az egészségügyben. Részben ez okozza azt, hogy akkora várólisták vannak. Nem egy orvostól hallottam már, hogy azért nem végeznek el több vizsgálatot mert nincs rá pénz. Rák esetén pedig például elég sokat számít, hogy tegnap vizsgálnak-e meg vagy 2 hónap, 1 év múlva amikor már jobban elterjedt.


Pápa mit mondott volna vajon, ha megkérdezzük. Ráköltsünk 7 milliárdot vagy segítsünk belőle az embereken?

2023. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
A 6 milliárdot nem adja oda a Lánchíd felújítására a hazug, tolvaj kormány, de Orban unokáinak ide hozatja a pápát cukiskodni-fellépni, mert a dagadt megígérte a kisunokáknak.
2023. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Jöhetne lassan megint a pápa, már napok óta nem volt Magyarországon.
2023. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!