Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért ragaszkodnak sokan a...

Miért ragaszkodnak sokan a vallásukhoz? Isten azt mondta, ne vallásos légy, hanem hívő. Az igaz ember az ő hite által él. AZ emberek nemolvassák a Bibliát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,vagy csak felületesen.
2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy Isten mindenkinek azt mondta, amit neked?
2011. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Onnan ,hogy a Biblia mindenkire érvényes ,fajtól, nemtől ,stb függetlenűl
2011. febr. 24. 20:22
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Apcs 17:29 Mivelhogy azért az Istennek nemzetsége vagyunk, nem kell azt gondolnunk, hogy aranyhoz, vagy ezüsthöz, vagy kőhöz, emberi mesterség és kitalálás faragványához hasonlatos az istenség.

Neked ebből úgy tűnik hogy vannak kivételek?


Apcs 17:30 E tudatlanságnak idejét azért elnézvén az Isten, mostan parancsolja az embereknek, MINDENKINEK mindenütt, hogy megtérjenek:

Apcs 17:31 Mivelhogy rendelt egy napot, melyen megítéli majd a föld kerekségét igazságban egy férfiú által, kit arra rendelt; bizonyságot tévén mindenkinek, az által, hogy feltámasztá őt halottaiból.

2011. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Rám speciel nem érvényes a Biblia, mert annyi baromságot is régen olvastam mint abban.^^
2011. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Légyszi,egykét baromságot írjál már le.Köszi
2011. febr. 24. 21:12
 7/26 anonim ***** válasza:
Tényleg!Melyik részt olvastad?
2011. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
21,10 es ?miez a nagy halgatás??
2011. febr. 24. 21:34
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Azért van nagy hallgatás, mert nem egész nap a Gyk-n vagyok csak fent...


Egyszerűen nem tudom elfogadni azokat az "igazságokat" és elveket amik a Bibliában és a Kereszténységben vannak... Az, ha te ezt nem tudod elfogadni már csak a saját szegénységi bizonyítványod.

Hogy egy egyszerű példát mondjak a sok közül... Nem hiszek mennyben és pokolban, én a reinkarnációban hiszek. Bármennyire is toleráns vagyok a vallásokkal (nem akarok senkit se téríteni..) attól nekem ez még baromság marad.:)

2011. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Tehát fogalmad sincs,csak a közhelyek.
2011. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!