Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért tiltja a Biblia az...

Miért tiltja a Biblia az anális- és az orális szexet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Miért? Tiltja?

Szolgálóval meg lehet együtt hálni???

2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Ott a pont.
2011. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 kzs ***** válasza:
49%

Na egy pillanat.

Nem tiltja, a házasságon belüli szex nem más, mint szeplőtelen házaságy. Vagyis tiszta szex csakis a házastársaddal lehetséges, egymás kedvtelésére.

Házasságon kívüli szexkapcsolat viszont paráznaság, ami súlyos bűn Isten szemében.

2011. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Ajjaj elkárhozok! De még hogy! :=D
2011. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Re: kzs


"Tisztességes minden tekintetben a házasság és a szeplőtelen házaságy..." Zsid 13:4


Az általad idézett Ige azt mondja, hogy a házasságon belüli szex az szeplőtlen? Pont fordítva van, a SZEPLŐTLEN házaságy tisztességes minden tekintetben, vagyis a szeplőtlenség a feltétel!


Ha jól tudom, te HGY-s vagy. NS nem tanított még a "perverz szellemről"? Mert Ésa 19:14 beszél róla...

2011. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
a biblia egy hülyeség ne foglalkozz vele.
2011. júl. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem tiltja én úgy tudom,csak azt,hogy házasság előtt ne tedd.
2011. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Úgyis tilt minden jó dolgot, ha nem tartod be, lesújt rád Isten haragja, büntiből kiszárítja a méhed, megöli a családod, vészt küld a városra...legalábbis az ószövetség szerint.:)
2011. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bromkrezol ***** válasza:
61%
Klasszikus felvetés, a biblia elmondja, hogy szeresd felebarátodat, a káma-szútra meg elmagyarázza, hogy hogyan tedd...
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Tyler913 ***** válasza:
75%

A Biblia egyaltalan nem tiltja az analis- illetve oralis szexet.Nem tudom,ezt honnan vetted,bar oszinten szolva mar en is talalkoztam olyan buzgo hivovel,aki mindenaron bibliai alapozast akart adni a sajat egyeni szexualis izlesenek.

Szoval a lenyeg: abban a korban ill. kulturaban a szex elegge tabunak szamitott,a hazasfelek maganugyenek.Az,hogy ok hogy es mint csinaljak,meg az o dolguk.Ennyi.

2011. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!