Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért tiltja a Biblia az...

Miért tiltja a Biblia az anális- és az orális szexet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Én olvastam bibliát, de nem találtam benne ezekre tiltásokat.

Az éneken énekében meg orális szexre való utalásokat véltem felfedezni.

2011. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sághegyi Csaba ***** válasza:
40%
Nem tiltja. Pont.
2011. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy a paráznaság magában foglalja e ezt a két együttlét formát. Én sem tudom a választ, de engem is érdekelne, kiváncsi vagyok rá. Valamint kedves kérdező, Bibliaverset és annak pontos magyarázatát is kellett volna kérned már a kédésedben:)


Nah, akkor válaszoljátok meg ezt a kérdést a kérdezőnek mert én is kiváncsi vagyok rá:)

2011. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
a Biblia SZÉPIRODALOM, amelynek erkölcsi tanulsága van. Nem tilt az semmit, ez nem az Alkotmány se nem Polgári Törvénykönyv.
2011. aug. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

"Házasságon kívüli szexkapcsolat viszont paráznaság, ami súlyos bűn Isten szemében."


Felvetődik a kérdés, hogy sok emberrel találkoztam, akiknél úgy éreztem, hogy Ő a tökéletes párom. De mindannyian kapcsolatban élnek vagy házasok.

Na most Isten szenvedtetni akar, hogy megmutatja ki illik hozzám, de nem lehetséges vele kapcsolatot teremtenem. Vagy felvetődik a kérdés, hogy azt akarja egyedül maradjak. Vagy szándékosan taszít bele olyan kapcsolatokba, amellyel paráznaságot követek el, mert akikkel együtt voltam, rájöttem a paráznaság után, nem vagyunk mi egy helyről valók!

2011. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

tegnap 11:38


Aki nem házas, azzal szabad ismerkedned. Persze ha boldog kapcsolatban él, akkor inkább ne tedd.


Isten sosem kényszerít paráznaságra vagy más bűnre...


Az eredeti kérdésre azt mondanám, hogy a Biblia a szodómiát tiltja. A pontos meghatározást én sem ismerem, de az angol Wikipédia szerint a homoszexualitás, az anális szex és az állatokkal való közösülés tartozik ide.

2011. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
81%
Fujjjuj akkorénár olyanbűnbevagyokesve XD
2011. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

seggbe nem szabad az bűn :d

de szájba igen :P MERT az a petting része

vagy a peting is bűn ?

hogy du g egy hívö ?

paplan alatt sötétben durr benn van 2 perc rissza és annyi

ez a jó keresztény és kb igy 12 gyerek :D

2018. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a Biblia!


A Biblia szeretet elvét kerülő,és extra "jócselekedetek"által üdvözülni vágyó emberek fundálnak ki ilyesmiket.

2018. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

5!

Az Ésa 19:14nek semmi köze a szexhez.

2019. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!