Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Elképzelhető, hogy a teremtő...

Elképzelhető, hogy a teremtő isteni hang a kozmikus háttérsugárzás, amely ma is létezik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden elképzelhető, de hogy mi az igazság...?
2011. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelni bármit el lehet. Rengeteg kivételesen gazdag fantáziájú ember szaladgál a világban.
2011. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármi elkpzelhető, de ez is egy olyan kérdés, amire nem itt fogunk választ találni.
2011. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj egy kicsit :)
2011. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
oké, tegyük fel, hogy igen. És ebből az következik, hogy... mi is?
2011. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mivel az rákkeltő, itt a bizonyíték, hogy a vallás káros az egészségre.
2011. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hmm.... ezt az ötletet nem az Isteni formula c. könyvből szedted véletlenül?
2011. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Szia !


Nem Isten hangja nem azonos a kozmikus háttérsugárzással, a sugárzás az anyag megnyilvánulása.

Az Isten hangja pedig más jellegű jobb ha ezt ember nem hallja meg hallható módon mert nem biztos, hogy túl élné.

Az Újszövetségben ezért szól Isten az emberhez más módon az ember szelleméhez szól az ilyen kommunikáció az ember javára van.


2 Mózes könyve 20,18-19 :


18. Az egész nép pedig látja vala a mennydörgéseket, a villámlásokat, a kürt zengését és a hegy füstölgését.

És látja vala a nép, és megrémült, és hátrább állt.

19. És mondának Mózesnek: Te beszélj velünk, és mi hallgatunk; de az Isten ne beszéljen velünk, hogy meg ne haljunk.


János Evangéliuma 10,27-29:


27. Az én juhaim hallják az én szómat, és én ismerem őket, és követnek engem:

28. És én örök életet adok nékik; és soha örökké el nem vesznek, és senki ki nem ragadja őket az én kezemből.

29. Az én Atyám, a ki azokat adta nékem, nagyobb mindeneknél; és senki sem ragadhatja ki azokat az én Atyámnak kezéből.



Shalom.

2011. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 poet1 ***** válasza:
NEM. A sugaraknak ugyanis nincs hangjuk.
2011. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiam! Hozd a puskát!
2011. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!