Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A "teremtés" volt az Első...

A "teremtés" volt az Első Trükk, amivel a Lelkeket léprecsalták?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a "teremtés" lehetett az első és legnagyobb trükk, amivel a halhatatlan naplelkeket átverték,

mivel ekkor kaptak testeket (mulandó, romló testeket) és ekker lettek férfivé és nővé polarizálva, hogy onnantól Erósz (=ERŐS = a VÁGY = vonzás/taszítás = kettősség = dualitás) uralkodhasson felettük.

Ti mit gondoltok erről?



2012. okt. 29. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy ez egy jó nagy ökörség.
2012. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pihent ész volt, aki ezt az elméletet kitalálta!

(Egyébként ha belegondolsz ateista (= istentől elrugaszkodott) szemlélettel, meglehet, hogy "van benne valami"!) :))))

2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek.
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Trükk? Inkább segítség...A "naplélek" csak viszonyításokból tudja mi micsoda. Ha nincs vágy/hiány, akkor értékelni képtelen a teljességet...Ha nincsen tapasztalva dualitás, akkor képtelen felismerni az Osztatlan Egységet...;)


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki tett volna ilyet, miért és hogyan?

Miért nem akadályozta meg senki?

2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Most arra gondolsz, hogy Istent megakadályozni abban, hogy a lelkeket ne költöztesse testbe?


Vagy azt akadályozni, aki azt feltételezi, hogy ezzel a "mozdulattal" a lélek tulajdonképpen át lett verve!


Kit kellett volna szerinted akadályozni?

2012. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tehát aból indultok ki, hogy a legerősebb hatalom, gonosz?

És azért gyártottt minket, hogy élvezkedjen?

Ha nektek ez tetszik, akkor gratulálok. Egyszer már elbánt veletek, nincs is mit tenni mostmár.

Mindenképpen a pokol vár rátok. Szép világkép.

Vagy folyton keletkeznek lelkek és ez az őrült őket dobálja a testbe?

Na persze...

2012. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Azt senki nem mondta, hogy gonosz!

Viszont tény, hogy a dualitás létét (kettősség: fehér-fekete, jó-rossz,) tényét, csak a fizikai testben létezők tudják megtapasztalni.

Legalábbis eddigi ismereteink szerint.

2012. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Én azt gondoltam, mielőtt még egyáltalán megnyitottam volna a kérdést: "Ez tutira Súr kérdése lesz, vagy esetleg mamié."

És igazam lett. :D


Szerintem keressétek meg egymást, mivel ti ketten nagyon jól kijönnétek. :)

2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
En ertelek. Hogy trukk- e az mar csak nezopont kerdese szerintem. Ez a tapasztalas utjanak egyik modja, ebben a dimenzioban ez eleg eroteljes. Tanulni, fejlodni is lehet itt igazan. Ettol nem rossz ez, vagy jo, persze az teny, hogy nem konnyu. Tehat trukk- e ez, vagy lehetoseg, az a helyzet ertekelesen mulik.
2012. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!