Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek is a Vatikán a...

Szerintetek is a Vatikán a szabadkőművesség egyik fellegvára ami végre omladozik? Pedofília, népbutítás és korrupció a tetőfokon. Más is ezt gondolja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 17:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
50%
igen!
2013. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Ozmium42 ***** válasza:
70%

Nem!


A szabadkőművesség a katolicizmus ősellensége.

2013. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Mindenki szabadkőmüves, csak vannak akik tudják és vannak akik nem :D

Gondolkodtam sokat én is azon, hogy a katolikusoknak vagy a Jehova tanúknak van-e közük valamilyen szinten az említett társasághoz vagy eszméhez.

A legjobb ha megkérdezem, hogy kik azok a szabadkőmüvesek, mi a céljuk és miért rosszak vagy jók?

2013. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
24%

„A szabadkőművesség a katolicizmus ősellensége. „


-látszólag !!!


A nácik meg a cionisták ősellenségei...


...

….

Valójában a bolygó vezető papsága volt mindig az emberiség ellensége és az aberrációk titkos forrása.


Teljesen mindegy, hogy keresztény papról vagy zsidóról, indiairól stb. van szó, egy követ fúj mindegyik.


A „közép-kor” az érdekük, mindig azt erősítenék.

Értelem helyet pótszereket „prédikálnak”. (!!!)


Értelem helyett pótszerek: ez a papi uralom titka. Mindent szállítanak értelem helyett (azt megvonják és csökkentik) : „szeretetet”, „alázatot”, „szolgálatot” (=szolga-lelkűséget), hajlongást, „haszonállat-eszményeket” és példaképeket stb.


Mi a lényeg? Ha van sötét középkor, van pap, ha nincs sötét középkor, nincs pap. (nincs rá szükség)


Ennyi a bolygó legfőbb titka.


A papi lobbi még ma is nagyon erős a Földön. (!!!)

2013. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
latom azert kapizsgaljatok;) kiveve kettest:)
2013. márc. 7. 08:52
 6/51 Ozmium42 ***** válasza:
69%
Jah, bocsi, azt hittem ez egy kérdés!
2013. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
az is.
2013. márc. 7. 11:07
 8/51 A kérdező kommentje:
2013. márc. 7. 11:08
 9/51 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ez így van. A gonosz csúnya Vatikán el akarja pusztítani az embereket, ez dolgozik már 2000 éve! Mindenki pedofil, aki nem ezt mondja az hazudik! Az összes pénzünket csak a Vatikáni Bank nyúlja le (Az IMF ehhez képest kutyafüle). Ja, és természetesen szabadkőművesek is: az összes pápa 200 éve mind az, hiába tagadják, én tudom! Meg az egyházi vezetők is mind benne vannak a világ irányításának egy szűk elitjében.

(Csak hogy igaza legyen a kérdezőnek, mert az ilyenekkel úgysem érdemes vitatkozni..)

2013. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
53%

Így van, kedves előző! És Te kérdező, jobb, ha vigyázol, mert figyelnek.Nézz körül, mindenki azt akarja, hogy Te is ennek a csúnya szabadkőművesség tagja legyél.Elkapnak, mint mindenkit és a púzódat kitágítják, képeket készítenek róla és ha nem imádkozol hozzájuk minden nap, kirakják a "facsebukra". Persze ebben a Vatikán is benne van, mert mindenki csuhás, csak a szekrényben tartják.Én is! Tehát vigyázz, mert már képben vagy.


Sötét!!

2013. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!