Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan képzelhető el az, hogy...

Hogyan képzelhető el az, hogy ezt a földet istenek irányítják és uralják?

Figyelt kérdés

Istenek alatt istent és sátánt értem. Ez számomra elképzelhetetlen. Külföldön vannak a démoni megszállottságról, és a repülő csészealjakról szóló történetek, dokumentumfilmek. De Magyarországon még senki nem látott semmit és nem tapasztalt róluk semmit.

A külföldiek fantáziája mindig is világhírű volt.


Valamint olyan, hogy "csoda" sem létezik. Csak véletlenek vannak.



2013. jún. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Hát hogy külföldön mit miért csinálnak úgy azt nem tudom.

Egy viszont biztos.

Bár Isten az abszolút szuverén uralkodó, de ezt az uralkodását Sátán megkérdőjelezte


Ezért jelenleg bizonyos mértékig megengedte Sátánnak hogy bizonyítsa az állításait, és most a föld vonzás körében tevékenykedik, hogy minden embert elfordítson a Teremtőtől.

erre 3 dolgot használ fel amivel jelenleg nagyon jól irányítja az emberek harmadrészét

Politika, korrupt kereskedelem, és a hamis vallások ezrei.


Ufó az nincs, ez is Sátán jó szemfényvesztésének egyik formája.

Csoda:

De vannak csodák, Jézus idejében is voltak, bár most lényegében korlátozva vannak, és valóban többnyire véletlenek történnek.

Akkor történnek "csodák" ha a Teremtő a szándéka érdekében lépnie kell valamit, a szándéka megvalósításában.


Katy Weaver

2013. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Csodáknál már csak a véletlenek nagyobb baromságok. Na ez az, amit akkor mond az ember valamire, ha nem ért. A csodának és a véletlennek is van oka. Ok nélküliség nincs.
2013. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én a világ színjátékában hiszek. Hogy egységesíteni, azaz összeolvasztani akarnak mindent. Pénznemeket, vállalatokat, világállamot is. A média nem véletlen terjeszti annyira a hitet, és a motiváló műsorait.


"Egységes emberi gondolkodás és viselkedés! Ez a fő szempontjuk!"

2013. jún. 29. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb magyarázni a világ működését istenek által és megspóroljuk magunknak a gondolkodást. Tehát van idő nézni az Éjjel-nappal Budapestet!
2013. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4

Főleg, hogy a hívő keresztények nem is nézhetnek ilyen műsorokat.

2013. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy értelmes ember nem néz ilyen műsort. Egyszer sikerült belenéznem, mert ismerős rámírt, hogy szerepel benne. Fél órát bírtam, utána kikapcsoltam. Aki ezt értéknek tekinti, az nem normális.
2013. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első: "ufók nem léteznek"

Dehogynem. Azonosítatlan repülő tárgy.

2013. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sem isten sem sátán nem létezik. Láttad már? Ismered? Beszéltél már vele? Nem. Ő nem ember! Egy lény! És a földön csak emberek és állatok élnek!
2013. júl. 1. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azt írod nincsenek csodák, csak véletlenek vannak.

Én úgy tapasztalom, hogy vannak csodák csak véletlenek által.

2013. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!