Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A szcientológia alkalmaz-e...

A szcientológia alkalmaz-e párkapcsolatban manipulatív taktikákat a másik fél felé? Elsősorban volt tagok hozzászólását várom, amely negatívumok voltak az életetekben.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Jó barát volt tagot, az "egyház" megházasította. Kijelölték a férjét, majd külföldre küldték, ahol lehetősége sem volt kapcsolatba lépni a családdal, régi barátokkal. Hazaszökött, azóta is bújkál, mert többmillió forintot akarnak rajta oktatás címén behajtani. Elválni sem tud.
2009. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt rá konkrét eset bővebben tudsz erről vagy ilyet írni?
2009. dec. 1. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmaz. Ha a házastárs nem hódol be nekik, akkor lapát. Menj át a www.nlc.hu -ra és a fórumok között keress rá a szcientológia témára.
2009. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Az egész egyháza manipulációról szól.


A fő céljuk csupán annyi hogy az összes pénzed, vagyonod, erőforrásod, elméd, szóval mindened az ő javukra hajtsa a vizet.


Elmebeteg banda, sajnos volt munkahelyem ahol iylen "szellem" vitte a cégmenedzsmentet, ki is léptem fél év után.

2009. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a manipulatív párkapcsolat az zsarolás lenne, ha így hatással próbálják a párkapcsolatokat létrehozni. Ez egy picit hülyeségnek hangzik, szerintem nem. De utána kell nézni hivatalos forrásokból. A egyház honlapján esetleg.
2010. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!