Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nagyon kíváncsi vagyok, hogy...

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a mélyen vallásos ember a katolikus, hogyan képes elfogadni a pedofil papokat?

Figyelt kérdés
Az ENSZ előtt magyarázkodik a Vatikán a pedofilügyek miatt

2014. jan. 17. 07:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

A Vatikán korábban visszautasította, hogy kiadjon adatokat a visszaélések ügyében az ENSZ gyermekvédelmi bizottságának. Az áldozatok most azt remélik, hogy a meghallgatás ráveszi a katolikus egyházat arra, hogy átláthatóbbá tegye a pedofil ügyek kivizsgálását.


Még mindig megpróbálják a szőnyeg alá söpörni?

2014. jan. 17. 07:53
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg a vallás az alapelv, a papok meg csak az ott dolgozó emberek.

Attól, hogy az emberek hibáznak, nem az elv a rossz.


Minden foglalkozásnál találhatsz olyan embereket, akik rosszat tesznek, de ez nem egy adott szervezet hibája.

2014. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
68%
Az ilyen emberek elítélendőek sittre kéne vágni az iilyeneket én szívem szerint arcon köpném azokat, akik a vallás mögött bújva csinálják a trágárságokat. kérdem én, hol van az igazságszolgáltatás? szánalmas hová süllyed az emberiség.
2014. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen elítélem. Ezeknek semmi közük a kereszténységhez.
2014. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Ne keverd össze a vallást, a hitet, az egyházat meg az emberi gyengeséget, bünözést!
2014. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem csak most kezdödik a felgöngyölités, mikor mindenki megutálja az egészet a pedofilbotrányok, háborús bünök, álszentség, az oriási felhalmozott vagyon, és az egyre kevésbé vallásosság miatt, akkor megszünik a vallás modern világunkban betöltött szerepe!
2014. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Öszintén, mi haszna van ezeknek a vallásoknak? Csak megosztják az embereket, halmozzák egycsomoba a sok pénzt, az állam állandóan kell fizessen neki, és veszik vissza az államtól folyamatosan az oriási értékü ingatlanokat, hogy az állam keljen bérelje tölük az épületeket! Ez igy nem mehet tovább!
2014. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb ennél.


A jelenések könyve olyan szépen beszámol ezen vallásokról és a nemsokára jogosan kapott ítéletéről is.

Tudod kedves kérdező, a világ vallásai benne vannak a Bibliában és azt is hogy most még a "politikai szeretőikkel" nagyon jól megvannak. Mivel ennek a világnak Sátán az Istene, és a kezében vannak a vallások, és a politika is, miért ne férne meg a két szervezet egymással, hiszen az ördöghöz tartoznak, az Ő érdekeit szolgálják.


Persze már nem sokáig. Ugyan is pont az ENSZ, és a politikai szervezetek lesz az aki ellene fordul ennek a vallásos "szajhának" és "megsemmisítik azt, de nem a maguk akaratából, hanem ahogy a biblia írja, Isten adja a szívükbe, hogy ezt tegyék.


azért a politika is tudja, hogy nem jó ez így, csak még nem tudják, hogyan kezdjék, de hamar túl tesznek rajta


"Nagy Babilon vizei" kiapadnak, vagy is egyre többen jönnek rá, hogy nem a történelmi egyházak, és vallások ezrei azok, amik Krisztus királyságát képviselik.

2014. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az embereknek szükségük van vallásra Nem értem miért nem lehet rendet tenni egyházon belül. A volt pápa Benedek , pápasága előtt ő volt a belügyminiszter. Nyilván mindenről tudott. Tevékenysége abban merült ki, hogyan lehet eltussolni. ÉS MÉG most is ott tartanak
2014. jan. 17. 11:59
 10/26 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!