Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért másolják be egyesek az...

Dymo kérdése:

Miért másolják be egyesek az egész Bibliát egy hozzászólásba?

Figyelt kérdés
Csak én nem olvasom el ezeket? Mért nem a saját véleményüket írják le?
2010. jan. 7. 15:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

én még nem láttam ilyet

hogy az egész Bibliát? :)


vsz azért, mert teljesen kifejezi az ő véleményüket, és már szépen meg is van fogalmazva

2010. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
az "egész" -et úgy gondoltam hogy igen sokat írnak,hogy nem győzőm tovább görgetni :D
2010. jan. 7. 15:36
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
van 1-2 ilyen ember. nincs semmi önálló gondolatuk, csak bekopizzák a cuccost amit istenítenek.
2010. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Miert ne gondolhatnank ugyanugy, ahogy oda le van irva?Nyilvan azert istenitjuk, mert igaznak tartjuk, ez nem azt jelenti, hogy nincsenek sajat gondolataink.
2010. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Mert úgy gondolják, hogy az Isten szava és amit Isten mondott, az úgy tökéletes. Nem is kell magyarázni.

Ez régen a protestánsok mániája volt, de szerencsére ma már kezdenek leszokni róla.

Mostanában Jehova Tanúi jönnek ezzel.


L

2010. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem csinálják sokan, csak két csávó, egy 29 százalékos, és egy 47 százalékos. Mindketten a vallási szekcióban garázdálkodnak.

Önmagában nem is a Biblia bemásolásával van a baj, de a bemásolt részeknek többnyire SEMMI KÖZÜK a válaszhoz! Szerintem ez buta, primitív, sőt, agresszív hozzáállás - azért is én írom a legtöbbet!!! Persze nem ír egy sort se, csak Control-C, Control-V. Én ahol látom, leszavazom őket.

2010. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
79%

1. Nem tudnak vagy nem akarnak igazán gondolkodni.

2. Nem tudnak fogalmazni sem.

3. Annyira gyávák, hogy nem merik felvállalni az esetleges eltérésüket a "Szentírástól", ami ugye halálos bűn vagy ilyesmi.

4. Azt mondták nekik, hogy terjeszteni kell az "Igét". Mindenáron.

Ámen.

2010. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
ezt csak a jehovások csinálják
2010. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

Én elmondom a saját véleményemet is de be szoktam másolni a bibliából is amit Isten szavának tekintek.

Egyetértek Isten elveivel,nézeteivel amit a bibliából lehet megismerni.

2010. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem azzal van a baj, hogy bemásolod a Bibliát. A kérdezőnek sem konkrétan azzal van baja, hanem az iszonytatóan retekhosszú szövegekkel, amiket két évig lehet görgetni lefelé.
2010. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!