Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Üdvözlök mindenkit, aki...

Bencemanutd14 kérdése:

Üdvözlök mindenkit, aki olvas! Van itt olyan ember, aki járt a Mennyben vagy Pokolban vagy mindkét helyen? Olyanok írjanak, akik 100%biztosan állítják, hogy igen és tudnák "bizonyítani"!

Figyelt kérdés
Bizonyítás alatt azt értem,hogy pl beszélhettek olyan rokon,barát,ismerős,stb,akit mások is ismertek vagy maga Isten adott nekik olyan dolgokat,ami által bizonyíték lett mások számára is,bizonyság gyanánt!Ha van ilyen személy itt,azt arra kérem,hogy ossza meg bizonyságát itt másokkal is.

2014. júl. 12. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Szia.

Mindkét helyen(állapotban)voltam,mindkettő létezik.Egyik sem a halál utáni léttől függ feltétlen.A pokol a folyamatos helytelen döntéseid következménye,és mindaddig nem kerülsz ki belőle,amíg nem tanultad meg a leckét.A menny ennek ellenkezője.Mindenkinek elérhető mindkét állapot a döntéseivel,gondolataival,hitével,itt a fizikai létben is.Annyit tennék hozzá,hogy ne higgyünk a vallásos túlmisztifikált dolgokban,könnyen félrevezetik az embert.

Ilyesmikre gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=THD1dl_fMag

2014. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam,amit írtál,a kérdésem az,hogy mivel tudnád bizonyítani állításaidat?Van-e pl konkrét bizonyítékod az állításodra?Nehogy támadólag vedd,csak pl van-e bármi is,ami alapján 100%-ig tuti,hogy te ott voltál?-nyugodtan írj majd még részletesebben,köszönöm.
2014. júl. 12. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj....mint írtam,a pokol is,és a menny is állapotot jelent.A lélek állapotát.Amikor gyűlöl az ember,még saját magát is,fél,akkor abban a nyomorúságos állapotban találja magát,ami a pokol.Mert mi más lenne? A menny ugyanez,csak a fordítottja.Amikor rájössz,mennyire fontos a szeretet,és így viszonyulsz önmagadhoz,és másokhoz is,akkor benned van ez a kellemes állapot,ami kihat a környezetedre is.Érthető? máshogy ezt nem tudom bizonyítani.Vannak akik a klasszikus halál utáni pokolban,ill.mennyországban hisznek,ez engem nem mozgat meg,mert ezt mások találták ki,és a saját tapasztalat az,ami által meg lehet érteni a dolgokat.
2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Van-e pl konkrét bizonyítékod az állításodra?"


Retardalt. Persze, beugrott a szuvenir boltba a pokolban meg a mennyben is es vett gyorsan valami, hogy ha a gyk-n egy marha keri majd, akkor tudjon bizonyitekot mutatni.

2014. júl. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha a Bibliát tekintélynek tartod akkor az meggyőző bizonyitékokkkal tud szolgálni neked ebben a kérdésben. Például az egyik helyen, azt írja a Préd 9:5,6,10 " Mert azélők tudják, hogy meghalnak,de a halottak semmit sem tudnak,és nincs többé fizetségük,mert nem emlékeznek rájuk többé,elfeledték őket.Szeretetük,gyülöletük és féltékenységök is elveszett már,és időtlen időkön át többé nincs részük semmiben sem, ami történik a nap alatt. Mindaz amit kezed megtehet tedd meg a te erődből,mert sem cselekedet sem tervezés,sem ismeret,sem bölcsesség nincs a seolban ahová mégy". Ezek alapján pokol nincs, a menybe pedig nem juthatnak mivel a tétlenség állapotában vannak.



Üdv!

2014. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha beirod a keresobe a 7oo klubba sok ilyen szemelyes bizonysag megtapasztalas van azonkivul van a pokol amirol minden embernek tudnia kell es 23 perc a pokolban de amennyrol is ismerek hiteles konyvet ami nekem is megvan es pedig bibliai hiteles alapokon nyugszik ami a lenyeg a cime amit a mennyrol mindenkinek tudni lehet mary baxter a pklos konyvet is ez irta az egyiket az elsot amit emlitettem ez a szemely 40 ejjel volt elvive a pokolbaes a mennybe is hogy tudja tanusitani hogy igaz emegerositeni a biblia szavahihetoseget sok orszagbansok nyelven kiadtak a konyvet csak angol nyelven kozel egymillio peldanyban kelt el konyve kaphato a keresztyen konyvesboltokban de a legfontosabb a biblia nagyon sok helyen beszel errol hogy letezik menny es pokol 23 perc a pokolban szemelyesen is beszel ha igy beirja valaki a keresobe megtalalja a bizonysagot szemelyesen is elmondja eloben nemcsak konyv formaba de soksok ilyen ateles van meg mas is megtapasztalas aza lenyeg a biblia alapjan nyugodjon egyezzen a bibliaval mert akkor hitelesek ezek
2014. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Az agyas válasza:
Jézusom... inkább nem mondok semmit, nem sértésből, de szerinted ha még nem haltál meg, akkor hogy járt volna bárki is a mennybe/pokolba????????
2023. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!