Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásosok, tényleg képesek...

Vallásosok, tényleg képesek lennétek kitagadni a gyereketeket azért, mert meleg vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
Épp most történt meg egy ismerősömnél, és nagyon felháborít. Vannak még ilyen beszűkült emberek ilyen téren?

2015. máj. 25. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem vallásosak között is vannak sokan.
2015. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a vallásosak között vannak kevesebben akik ezt tennék
2015. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
és aki vallásos kitagadja, az se a vallás miatt teszi (hacsak nem valami eszement szekta híve). Akkor is ezt tenné ha nem lenne vallásos
2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
mit értessz azon, hogy kitagadni?
2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én biztos nem, nekem pl a legszűkebb baráti körömben is van valaki aki meleg, ő is keresztény, nem töröődünk különösebben a dologgal.

(reformátusok és néhány katolikus vagyunk)

2015. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha ez igaz lenne, minden papnövendék árva lenne...
2015. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon meg nem hallottam ilyent, de pl. Amerikaban sok izben megtortent, hogy kereszteny (nem szektas!) csaladok kidobtak a kiskoru gyerekuket az utcara, mert az homoszexualis volt, vagy nem hitt Istenben, vagy valami egyeb hasonlo "bune" volt.


Erdekes ez a vallasos mentalitas. "Szeretem a gyermekemet, es az eletemet is kepes vagyok felaldozni erte... kiveve, ha meleg / ateista / stb, mert akkor repul."

2015. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
utóbbira reagálva szeretnék rávilágítani, hogy minden vallásban és ideológiában jelen vannak az emberek akik a lényeget még a kívülállóknál is kevésbé értik, de a mechanikusan elsajátítható nézeteket gyorsan felveszik és eltúlozzák, ezért vannak pl liberálsok közt is "fasiszták"
2015. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, számomra a gyerek, az gyerek.
2015. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
A Biblia így Isten is elítéli a meleg és leszbikus embereket. Így nem lenne helyes, ha mi támogatnánk őket. Természetesen attól függ a gyerek hány éves és hogy mit jelent a kitagadás...
2015. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!