Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szeretnék elmenni a Mátyás...

Szeretnék elmenni a Mátyás Templomban vasárnap misére, de azt olvastam az oldalukon hogy a templom fizetős. A misére is fizetni kell előtte?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a plébániát, szívesen megmondják. Sajnos, nem tudom.
2015. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ceri ***** válasza:

Nem hiszem, de menj el és megtudod. :)

Sztem más rendezvények fizetősek, mint az egyéb műemlékek, vagy a koncertek.

2015. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint a mise nem fizetős gondolj bele akkor senki nem menne, minden nap van mise és mindig vannak elegen, egy kisnyugger ezt nem tudná kifizetni.

A templom egy része sem fizetős viszont van egy belsőbb része a templomnak azt hiszem ott kell fizetni a belépésért.

A barátnőm ott esküdött és az esküvő alatt is ki-be járkáltak az emberek láttam, amikor várakoztunk és nem láttam, hogy bárki is fizetett volna...

2015. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mise nem fizetős sehol sem.

Ha a templomot szeretnéd megnézni, mint egy turista, akkor kell fizetni.

2015. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a 4. leírta: a mise nem lehet fizetõs sehol sem. Ha meg szeretnéd nézni a templomot, mint egy müemléket, akkor lehet, hogy kérnek érte pénzt.
2015. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!