Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most akkor ez hogy van?

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye volt Ádám és Éva. Szültek gyereket, gondolom én. És akkor azok gyerekek egymással, feküdtek le? Mármint valahogy szaporodniuk kellet nem? Akkor ezek hogy hogy nem lettek vér fertőzöttek? És ezt miért nem ítélte el isten?

2015. nov. 15. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Erre a hülyeségre 1 válasz van Charles Darwin:A fajok eredete!!
2015. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

darwin sem mond ellent ennek :D:D:D


az egész emberiség de a ma már kihalt fajták is egy párszor 10 fős csoportra visszavezethető, a jégkorszak alatt is kb 200-ra esett vissza az emberiség létszáma


ezektől származunk mi is, az afrikaiak is, ázsiaiak is és mindenki előbbi csoporttól, a már kihalt neandervölgyiek is pl


nem ritka, az állat és növényvilágban sem, hogy néhány (10nél is kevesebb) példány utódai népesítenek be egy egész területet, akár kontinst is


(parlagfű, ausztrál vaddisznók a szürkemókus a britt szigeteken stb)


ezen kívül meg bármelyik biológus megmondhatja, hogy egy embernél sokkal de sokkal egyszerűbb lényből sem fejlődhet ki egy rakás ugyna olyan vagy nagyon hasonló egyed a világ különböző pontjain(még ha ezek közeliek is)


sőt 2012-ben (és úgy tudom ma is) a tudomány aktális állása szerint MINDEN élőlény 1 lénytől származik


tehát ez önmagában még nem hitelteleníti az ádám-éva dolgot


számos ponton bele lehet kötni de ez nem egy ilyen pont :D


amúgy mielőtt valaki részrehajlással vádol, szerintem az evolucio elmélet hiteles

2015. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát igaz csak én nem nagyon hiszek ebbe az Ádám és Évás dologba.
2015. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt. Ezt is minden héten megkérdezi valaki.
2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
oké ne hogyjél benne ha nem akarsz, de mivel ez részedről is csak HIT ezért ne csesztesd azt aki meg hisz benne, a vallásosoknak ez nem olyan mint nekünk, hogy csak egy tudományos valószínűség, hanem kb mint mikor az anyját szidod valakinek, még ha jogos is amit mondasz, mégis csak az anyjáról van szó és ez fáj neki
2015. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De semmi alapja nincs :D
2015. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de :D épp fentfebb fejtettem ki, hogy elvben simán származhatunk 2 embertől :D sőt ha minden igaz a fűszállal is van egy "közös ősünk" :D
2015. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy a baj ha jól tudom ádámnak és évának csak fia lettek. :D
2015. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8

Nem jól tudod. Volt egy rakás gyerekük, ebből csak hármat nevez néven a biblia.

2015. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja akkor lehet valami realisztikus alapja amúgy csak simpsons-ból tudom :DD
2015. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!