Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Charles Taze Russell állitása...

Charles Taze Russell állitása alapján. Vélemény?

Figyelt kérdés
1874-ben, Jézus Krisztus láthatatlanul vissza tér és a világnak 1914-ben vége lesz. De nem lett vége és aztán 1915. , majd 1918-ra várták. Ha kapcsolatba voltak és vannak ezek a vezetök istennel, akkor, hogyan, lehet téves információt kapni Istentöl?
2016. jan. 4. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jzPyyyPIsf8


A Biblia erről ír is valamit:


„Azt a napot és az órát azonban senki sem ismeri, sem az angyalok az égben, sem a Fiú, (sőt még a Jehova Tanúi sem), csak az Atya.” (Márk 13:32)

2016. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatomra szeretnék választ kapni.köszönöm.
2016. jan. 4. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy költői kérdés volt. :)
2016. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alex Fly ***** válasza:
Az időpontot nem Istentől kapta, hanem hibás adatokból kiindulvkiindulva, értelmetlen módszerekkel számolva jött ki neki ez az időpont.
2016. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És raaselt követöen a masodik vezetö,mért álitotta magáról,hogy istennel van kapcsolatba?Ja és ö is 1925-re megjosolta vilag veget.szoval,ha kapcsolatba volt,akkor,mért kellet mind két vezetönek jósolgatni?
2016. jan. 5. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
jehova tanúi mint annyiszor ezúttal is történelmet hamisítanak, és manapság azt állítják 1914-re azt jósolták hogy a védső isdőknek akkor jön el a KEZDETE
2016. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az eddigi válaszokat,de most már egy jehova tanuja tömörebb magyarázására vagyok kivancsi(bibliai bombazások,nélkül,mivel a bibliai verseket,mindenki masként értelmezi),szoval,komoly válaszokat kérek.
2016. jan. 5. 12:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Helyesbitem kérdésem.

Charles Taze Russell jóslata alapján 1874-ben, Jézus Krisztus láthatatlanul vissza tér és a világnak 1914-ben vége lesz. De nem lett vége és aztán 1915. , majd 1918-ra várták.

Aztán a Rassel,után a masodik vezetö is meg jósolta 1925-re,de már ö + tett egy olyan kijelentést is,hogy ö kapcsolatba van istennel.

Ha kapcsolatba voltak és vannak ezek a vezetök istennel, akkor, hogyan, lehet téves információt kapni Istentöl,és mért jósolgatták a világ végét,amikor a biblia kijelenti,hogy csak az isten tudja senki más.És,ha jól tudom a jóslás az sátánizmus szerintük.

2016. jan. 5. 14:58
 9/9 A kérdező kommentje:
?
2016. jan. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!