Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy tudom beállítani Facebook...

Hogy tudom beállítani Facebookon, hogy a szülinapomkor ne lehessen se irni az üzenőfalamra, se képet kirakni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebook profile -> tevékenységi napló megtekintése melletti 3 pont -> "Az idővonal beállításai" -> ezen belül legfelül van egy olyan hogy: "ki írhat az idővonaladra?" és ott módosítod "csak én"-re
2016. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dejó, köszi!:)
2016. ápr. 11. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2016. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 San Bernardo ***** válasza:

Ahogy 1 mondta, és ez más szempontból is fontos. Ha megengeded akárkinek hogy írhasson az üzenőfalra, nagyon megszívathatnak, és mire észreveszed és törlöd, már késő. Szerintem is első az, hogy az üzenőfalra senki ne írhasson csak te.

A másik lehet, hogy nem teszed publikussá a szülinapodat. De én az elsőt javaslom.

2016. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!