Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezek mormonok lehettek?

Ezek mormonok lehettek?

Figyelt kérdés
Minap a buszon volt két ilyen elegáns, fiatalabb férfi, nem magyarok voltak, elég akcentussal beszélték a magyart. Főleg az idősebb nénikékhez mentek oda, meg kérdeztek hogy vannak, meg hisznek-e Jézusban bla bla... Meg valami kártyát osztogattak egy telefonszámmal amin elérhetőek.
2017. márc. 18. 20:42
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
Az akcentus a mormonokról árulkodik, a többi túlságosan általános.
2017. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt kis fekete névtáblájuk? Akkor igen.
2017. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt már nem figyeltem, csak azért gondoltam mert azoknál hallottam hogy ilyen "misszióra" mennek meg mit tudom én.
2017. márc. 18. 21:39
 4/8 anonim válasza:
0%
a Mormonok nemhirdetik jézust
2017. márc. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Mégis azzal jönnek oda az emberhez... várjunkcsak, mi is a Mormon egyház másik neve? "Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza"

[link]


Ennyit erről.

2017. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Igen és továbbá nemhírdetik jézust
2017. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezért volt szükséges Krisztus eredeti, igaz egyházának a visszaállítása. Ez a 19. századi Amerikában történt meg a mormonizmus szerint, amikor vissza lett állítva Krisztus egyháza a teljességében."

- Idéztem a már idézett forrásomból

2017. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ők voltak,én is kaptam kártyát,amit azért adtak,hogy menjek el az ingyenes angolórákra,amiket a városban tartottak heti 2 alkalommal.
2017. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!