Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi világméretű...

Jehova Tanúi világméretű kampányt indítanak az oroszországi tevékenységük betiltása ellen! Nem inkább imádkozni kellene a mindenható Istenhez és kérni tőle hogy adjon megoldást?

Figyelt kérdés
Az imádkozásra miért nem hívja fel a társulat a figyelmet?
2017. ápr. 20. 21:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
LOL XD.
2017. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Hogy akarnak kampányolni? Putyint nem fogják meghatni.
2017. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%
Mert ők is tudják, hogy az van megoldva, amit ők megoldanak.
2017. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Alex Fly ***** válasza:
66%
Csak nem elkezdtek politizálni? Ha jól tudom, nekik az tilos. Majd betiltja őket ezért a Jehova...
2017. ápr. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
30%
Minden összejövetelen imádkozunk az orosz testvérekért. És a személyes imámba is bele szoktam foglalni, hogy segítsen nekik Jehova. De az ima nem zárja ki, hogy megpróbáljunk megtenni azt, ami módunkban áll, hogy segítsünk azokon, akik a hitüket miatt üldöznek.
2017. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
43%
2017. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%
Adott Isten nekik megoldást, le lett írva, hogy ne járj házról házra, hogy Jézus Isten és hogy a szeretet az első, de nem érdekli őket. Akkor meg hiába imádkoznak egy kitalált női névhez (mivel a jehova szó nőnemű alak).
2017. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!


"Minden összejövetelen imádkozunk az orosz testvérekért."


Akkor egy kicsit konkrétabban fogalmazok!

[link]

Ebben a cikkben egy árva szó nem esik arról hogy imádkozzanak az Oroszországi tanúkért!

Erre gondoltam amikor megfogalmaztam a kérdésemet!

Sőt így az orosz hatóságok még azoknak a tanúknak a címét is tudni fogják a levélírás következtében akikről egyébként nincs tudomásuk és Oroszországban lakik. Feltételezem az országban lévő tanúk is írnak levelet!

2017. ápr. 21. 15:44
 9/45 anonim ***** válasza:
61%

ugyan olyan képmutatók mint az összes vallás gyakorló


a pápának is magánorvosa van, pedig "csak isten kezébe a sorsunk" dumákat tolnak a miséiken


jahvék se mások imádkoznak a semmihez és közbe szervezkednek az orosz kormányzat ellen

majd rájönnek hogy Putyin nem ugat mint a kutyim hanem ledöngöli őket a föld alá


nem tudom mit vártak, nem mennek el pl sorkatonai szolgálatra de azt elvárják hogy a más vallású sorkatonák megvédjék őket, meghaljanak azért hogy ezek bő nyállal magyarázhassák jahve szeretetét, letelepíteném az összeset "békés" államok szomszédságába majd megnézném ahogy lezajlik a 2. vér nélküli csata vagy azt hogy megtagadják a hiedelemvilágukat


pofátlanság amit művelnek

2017. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező! 5-ös vagyok. A 6. hozzászólásban belinkeltem, hogy még januárban az összejöveteleken téma volt, hogy imádkozzunk minden testvérünkért, akiket üldöznek.
2017. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!