Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolució tagadók, keresztények...

Changename kérdése:

Evolució tagadók, keresztények. Mi az az ok vagy okozat amiért nem fogadjátok el az evoluciót?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 követ62 ***** válasza:
80%

Kedves kérdező.

Erről már van néhány kérdés itt a gyakorin.

Szerintem keresd meg és olvasd el a hozzá szokásokat pró és kontra.

Ha azután is feszül benned a témával kapcsolatban kérdés szerintem azt kérdezd meg.

Szép napot.

2017. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 Ay carramba! ***** válasza:
75%
Igen igen, nekem is van egy ugyan ilyen kérdésem, inkább azt olvasgasd, ne kezdjünk újabb utat: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..
2017. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
65%
eltiporja az istenüket mert van evolúció és így megdől az egész teremtés mítoszuk
2017. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim válasza:
0%
Egyáltalán nem tagadjuk, de az sem tejesen igaz, amit ti mondtok. Most komolyan nem tudtok jobbat kitalálni, mint a földön kúszó-mászó állatok voltunk pár millió evvel ezelőtt?! A Biblia példák segítségével mondja el. 6 napig teremtett=dolgozott, 7. nap megpihent=ma is pihenőnap, igen, nekünk köszönhetően nem dolgozik a társadalom nagyja vasárnap. Egyébként az nem 7 nap alatt történt, hanem több ezer év alatt, a lábjegyzetekben néha komoly dolgokat rejtenek el az írók, hahó!
2017. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
86%

"Most komolyan nem tudtok jobbat kitalálni, mint a földön kúszó-mászó állatok voltunk pár millió evvel ezelőtt?"


ezek bizonyított tények, te egy olyan könyvből emlegetsz példát a teremtésre ami 6000 éves maximum (jó fej vagyok bőven számoltam) a fosszíliák több millió-milliárd évesek

ezek kézzel fogható tények, nincs mit szépíteni rajta, ha nem tudod elfogadni a tényeket hogy várhatod mástól hogy egy földtörténeti értelemben vett fél másodperces tényeket mellőző könyvnek bedőljünk ?

2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy olyan érthetetlen a kérdésem, nem az evosok véleménye érdekel, sem nem az érveik, hanem azoké akik a teremtés vallják.
2017. jún. 5. 13:43
 7/83 A kérdező kommentje:

""" "Most komolyan nem tudtok jobbat kitalálni, mint a földön kúszó-mászó állatok voltunk pár millió evvel ezelőtt?"


ezek bizonyított tények,"""


Ezt te is egy könyvbe vagy máshol olvastad mert hogy te semmiféleképpen nem tudnád bebizonyitani.

2017. jún. 5. 14:00
 8/83 anonim ***** válasza:
91%

a fosszíliák több millió-milliárd évesek


természettudományi múzeum? saját szemeddel láthatod

ahhoz képest hogy csak vallási fanatikusok válaszára vagy kíváncsi eléggé zavarhatnak a tények ha 2X is reagálsz cáfolni próbálva azt a tényt amit nem akarsz elfogadni mert szemben áll a vallási dogmáiddal

2017. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 Ay carramba! ***** válasza:
92%
#4 Tudod, nem mi cáfolunk titeket, hanem a valóság és a józan ész.
2017. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

"a fosszíliák több millió-milliárd évesek


természettudományi múzeum? saját szemeddel láthatod"


Te se senki nem láthatja saját szemével hogy több milliárd éves, csak hiheti rolla, és annak a szavának aki megvizsgálta.

Láttam én már sokmindent a saját szememmel de lényegtelen.


"ahhoz képest hogy csak vallási fanatikusok válaszára vagy kíváncsi eléggé zavarhatnak a tények ha 2X is reagálsz cáfolni próbálva azt a tényt amit nem akarsz elfogadni mert szemben áll a vallási dogmáiddal"


Ha érintett vagy a feltett kérdésben, válaszolj és ne tegyél megjegyzéseket velem szemben.

Semmi közöd hogy mit fogadok el vagy mit nem hogy vallási dogmákkal van tele a fejem vagy sem.

Tényeket nem szokásom cáfolni.

2017. jún. 5. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!