Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vannak itt hithű katolikusok?...

Vannak itt hithű katolikusok? Privátban szeretnék pár kérdést feltenni.

Figyelt kérdés

Nem hittérítés a célom, csulán az, hogy megismerkedjek egy katolikus nézôpontjával. Én ateista vagyok.

Elôre is köszönöm!



2017. jún. 22. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Írj.

Értelmes vitában bármikor benne vagyok:)

2017. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég sokat jártam templomba és hittanra, de csak nyilvánosan vagyok hajlandó beszélni, ha nem gond.
2017. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal arra szolgál, hogy nyilvánosan feltegyünk kérdéseket, majd azokat nyilvánosan meg is válaszoljanak... használjuk rendeltetésszerűen az oldalt. :)


Nikodémusra emlékeztet ez a kérdésed. Nézz utána, ki volt ő és mit tett. :)

2017. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is feltehetsz ha tudok nagyon szívesen segítek :)
2017. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elrejtetted a nick neved, eleve lehet olyat adtal meg amirol senki fel nem ismer

ha te valakinek visszairsz privatban az mar tudni fogja a nick nevedet igy ha ettol felsz rosszabbul jarsz a privattal mivel privatban kerdezel, erted ...

sok eszement kerdes van gyakorin igy nem kell szegyelned semmit se (kerdes feltevessel)

2017. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Katolikus vagyok, kérdezhetsz nyugodtan. Akár itt nyilvánosan is, engem nem zavar, de ha úgy jobb, akkor privátban is.
2017. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok
2017. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyakorló rk. vagyok.

Nyugodtan írj privátban. Várom.


Szép napot!

2017. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos beteg lettem külföldon, a LapTop pedig nincs itt, egyszerûen nincs erôm semmihez, de mivel látom, hogy dol vâlasz érkezett, ezêrt szeretném bemásolni a privát üzenetem.


Szia! Elôsször is szeretném megköszönni a válaszod.


Tehát térjünk is a lényegre, ami nem abból áll, hogy vitázunk, csupán meg szeretném ismerni egy vallásos nézôpontját.

1. kérdés: Miért pont eme vallást válassza egy olyan ember aki meg szeretné találni a hitét?

2. kérdés: Mi a véleményed errôl az álláspontról; Egy Isten van a világon, csupán minden vallâsban más a ‘neve’.

3. kérdés: Miért szent hely egy templom? Hiszen ezt is az ember épîtette. Számomra az sokkal elfogadhatóbb lenne, ha például oda építettek volna templomot, ahol valamiféle csoda történt. (Pl.:Egy szentté avatott ember születésének, halálának a helyszíne.)

4. kérdés: Miért kell az egyháznak adakozni?

5. kérdés: Mi a véleményed azokról, akik a saját vallásukat megpróbálják másokra rábeszélni?


Köszi a válaszaid elôrre is!

2017. jún. 25. 08:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem dol, hanem sok.
2017. jún. 25. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!