Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezek a Jehova tanúi miért...

Ezek a Jehova tanúi miért ilyen erőszakosak? Miért kell házalni?

Figyelt kérdés

Épp aludtam erre becsengettek...


Miért kell egy vallast így másra erőltetni ?


2017. aug. 12. 11:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen jutott eszembe én pl nem eszem cukrot .. én is jarjam a házakat h ne egyél cukrot !!!!
2017. aug. 12. 11:05
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
jah, és hozzáteszem, múltkor 20 percig álltak a ház előtt(társasház). épp csak ki akartam valamiért ugrani a kocsihoz, már a kezembe is nyomták a papírjukat, aztán kénytelen voltam a ház körül menni egy kört, mert azt mondtam, hogy "sietek"...szerintem végigcsöngették az összes lakást.
2017. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
gyakorikérdéseken is zaklatják az embereket privát üzenetekben. Amúgy a legerőszakosabb térítők, azonnal betiltanám őket.
2017. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom fel fogni miért kell erőltetni ennyire ...
2017. aug. 12. 11:14
 5/29 anonim válasza:
79%

Ne Is mond mult het vasarnap vegre tudtam ebed utana aludni. Erre fel ora mulva iszonyatos csongetes es azok a debilek voltak.

Minek kell jarkalni? Pont a hosegben

2017. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Ezèrt jó a társasház, kaputelefonnal. :)

Ott akinek nincs kódja, be nem teszi a lábát, max. felcsöngetni tud, hogy engedjük be, de azt meg nem vagyok köteles.

Párom szülei viszont kis vidèki faluban laknak, családi házban, de őket mèg sose kerestèk fel. A vidèki ember kárhozzon csak el. :)

2017. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%

Szervusz.


Miért nem kérdezted meg Őket, miért tesznek ilyet?

S nem a vallást erőltetik, mert ez nem kötelező, hanem lehetőség.

Bocsáss meg, biztosan nem tudták, hogy alszol, ugyan honnan tudhatták volna, nem látnak be a falon keresztül.


A házalás pedig azt jelenti, hogy pénzért árul valamit.

Mi nem kereskedünk Isten szavával, ahogy az első tanítványai sem tették Krisztusnak, mivel ingyen kaptuk ingyen adjuk.


Arra viszont kíváncsi lennék, ha egy zsák húsz ezrest hoztak volna, és így csöngettek volna be amikor alszol, akkor is ezt mondtad volna?

2017. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Living, normális embernek semmilyen portèkával, se szellemivel se tárgyival nem jut eszèbe vadidegen emberekhez csak úgy hívatlanul becsöngetni. Nem akármièrt szoktak időpontot egyeztetni találkákra.

Az meg teljesen èletszerű, hogy csak úgy random becsöngetnek emberekhez pènzt adományozni. Hozzám is jönnek gyakran pènzt rámtukmálni, a hèten kètszer is jöttek volna, de mondtam, hogy nem kellenek a húszezreseik, mert már bent is lapáttal kell jobbra-balra pakolgatni a pènzt, hogy fèrjek. :)

2017. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
A boomerang példát vehetne róluk: mindegy, hogy küldöd el őket, MINDIG visszatérnek. :)
2017. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
2017. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!