Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kik terjesztik ezt és honnan...

Kik terjesztik ezt és honnan szedik? Van bármi pici igazságtartalmuk is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez az Iszlámról szól?



2017. szept. 23. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valami szélsőjobbos konteó. De van benne igazság.
2017. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy elég keserves dolog ilyen szellemi hulladékot olvasni, szokták mondani, hogy már-már fájdalmas.


Szóval amikor olvastam, hogy a gótikus katedrálisok eredendően pogány templomok voltak, be is zártam. Na jó, még gyorsan átgörgettem a képek miatt.


Sajnos vannak olyan szellemileg fogyatékos emberek (az ilyen jellegű betegségben szenvedőktől elnézést, természeten nem rájuk gondolok), akik bár képesek szavak leírására, de intelligenciájuk ebben ki is merül. Nos ilyenek néha gép közelébe kerülnek, valami különös véletlen folytán rátalálnak egy weblapra, ahol saját kis félresikerült blogukat elkezdhetik, majd az elmélyükben lévő végtelen sötétséget el is kezdik kiárasztani a világba.


Ahogy már a címben is olvashatod; nem az iszlámról szól. Sőt, ténylegesen semmiről sem szól, csak egy, esetleg több agyament hülyeségeit tekintheted meg, mely nélkülözi a valóság legapróbb szikráját.

2017. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elméjükben* sry
2017. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Előző jól leírta, én is hasonló véleményen vagyok. A baj az, hogy az ilyenek is szavazati joggal bírnak.
2017. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erdemes elolvasni hogy megismerj mas nezopontokat, hogy felmerd mekkora az amberi butasag, hogy ezt elhiszik.. hogy megismerd az emverekben levo felelmetces tudastalansagot hogy ilyeneketctalalnak ki es hogy ilyeneket vakon elhisznek...

masert elolvasni ezeket a szemeteket nem erdemes. masert elolvasni emberiseg ellen elkovetett buntett.


Es ani szomoru: ezt egy okos emver irta, jo okkal.

2017. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem normális bolond emberek
2017. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!