Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúi, miért?

Jehova tanúi, miért?

Figyelt kérdés

Ma voltak nálam ilyen emberek, becsöngettek, kimentem.

Kapucni volt a fejemen és eléggé fáradt voltam és szúrós tekintettel néztem.

Erre egyikük elkezdett bámulni és elkezdi nekem, hogy Térj meg Krisztushoz!

És nem adtak szórólapot, hanem elmentek:(

miért?


2017. szept. 26. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem Jehovások voltak.
2017. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem Jehova tanúi voltak, ők nem mondják azt, hogy: "Térj meg Krisztushoz", ők nem fogadják el Krisztust Istennek, ezért nem kaptál tőlük nyomtatványt (hálistennek, örülj neki).
2017. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor kik?
2017. szept. 26. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem fogadj szót nekik,mert nagyon okos tanácsot kaptál tőlük.Fogd fel úgy,hogy olyan emberek voltak,akik üzenetet közvetítettek a számodra.

János evangéliuma3/16

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

17

Mert nem azért küldte az Isten az ő Fiát a világra, hogy kárhoztassa a világot, hanem hogy megtartassék a világ általa.

2017. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

"akkor kik?"


Keresztények, mint én vagy sokak akik itt vannak. :) Az előttem szólóval tudok egyetérteni, tarcsd meg a tanácsukat, mert csak így lehet örökéleted. "Jézus így válaszolt: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához; csakis énáltalam." Krisztus által van csak örökéletünk. :)

2017. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mormonok voltak? Ők a felszínen kereszténynek mutatják magukat.
2017. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zenon ***** válasza:
43%

"Térj meg Krisztushoz!"


1.a halálodat kívánták, hiszen azt akarták, hogy te is járj úgy, mint egy ember, aki több ezer éve meghalt

2.Jézust imádni bálványimádás, amire ő maga is figyelmeztetett, ilyenformán egyetlen "hívőnek" sincs joga az ő nevében nyilatkozni, és úgy a Szentháromságnak sincs semmi de semmi értelme.

3.inukba szállt a bátorság, és a természetes félelem legyőzte az ostoba fanatizmusukat.

2017. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 6. válaszoló, lehetséges, egyáltalán nincs kizárva viszont ők nem tudom, hogy szoktak Krisztussal jönni, hogy térjen meg valaki hozzá. Bár nem kizárt. :) A másik dolog, soha nem szoktam ezért felszólalni, és most is csak kíváncsiság, mért lettem lepontozva? Mert leírtam, hogy Krisztus az egyetlen út az Atyához, illetve az örökélethez? Szóval, ezt nem igazán értem, de csak kérdés. :D
2017. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert szerintük kitalált dolog krisztus.
2017. szept. 27. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem én, csak akkor nem értem mért is vagyunk itt. :D Tehát te fel teszel egy kérdést, mint Kérdező, de én mint válaszoló nem válaszolhatok, mert benne van Krisztus. :D
2017. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!