Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Jehova tanúi nem veszik...

A Jehova tanúi nem veszik észre hogy idegesítik az embereket? Ha én mennék oda hozzájuk Hirdetni a nezőpontmat nekik se tetszene

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 17:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
A parkolóőr is idegesíti az embereket, mégis teszi a dolgát.
2018. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Saku14 ***** válasza:
100%
Nalunk is jartak nem engedtuk be oket xd
2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#1 igen mert az egy munka
2018. márc. 16. 18:32
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
A telefonos marketingesek is csak a munkájukat végzik, pedig akasztani való az összes. Azokhoz képest a Jehova tanúi kutyafüle, őket kedvesebben el tudom küldeni az anyjukba.
2018. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esik nehezemre elküldeni őket szóval nem idegesítenek.
2018. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
Le kell köpni őket.😂
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nálunk mindenért feljelentenek
2018. márc. 16. 18:50
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

Manapság minden idegesíti az embereket...Nem állnak meg egy pillanatra meghallgatni a másikat, hátha mond valami hasznosat, értelmeset.Vagy csak úgy...mert emberek vagyunk...

Sok ostoba pletyka kering a "jehovásokról " is, meg persze köztük is lehet ilyen is, olyan is.De többségük bizonyára jó ember.Engem nem idegesítenek.Szívesen elfogadom és olvasom a kiadványaikat.Valamikor jártak hozzám, végigtanulmányoztuk a Bibliát.És bár én nem lettem tanú,ez nem az ő hibájuk,ma is van jó pár kedves ismerősöm, akikkel a tanulmányozások során találkoztam és jóban vagyunk mai napig, beszélgetünk ha találkozunk valahol vagy megkeressük egymást, csak úgy...Igazán nagyon kedves emberek.Soha nem akartak erőszakosan téríteni, n semmi ilyesmit nem tapasztaltam, ahogy említettem is, annak ellenére jóban vagyok velük, hogy magam nem lettem tanú.Hívő vagyok a magam módján, olvasom a Bibliát, a kiadványaikat, ennyit tudok egyenlőre tenni.Én örülök, hogy megismerhettem az ő nézőpontjukat és azzal is gazdagabb lettem.Ők is meghallgatták az enyémet, őket sem idegesítette.

2018. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%

Hasonlóan jártam, mint az előző, valóban továbbra sincs gondunk egymással, azonban az én nézeteimet lenézték, és a "sátán szállt meg engem" az é szemszögükből. :D Csak mert elmondtam a maglátásaimat az univerzum felépítéséről. Mert ugye nem egyeztek az ismereteink.


Szóval azért van ebben egyfajta érdek és szemellenzősség, ami a vallásosakra jellemző. Ellenben és nyitottan meghallgattam bárkit, aki emberi módon képes kommunikálni, valamint engem motivál az, hogy rendszeresen felülvizsgáljam a saját meglátásaimat.


A vallásosak viszont sajnos elvakultak, merevek, dogmatikusak, általában, és ez az egyik fő gond velük.

2018. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
Bödőcs mesélte egyszer, hogy volt náluk egy nagy darab református parokus. Egyszer jöttek hozzá tériteni, akkor a lelkész leültette öket, és kezükbe adott egy Károlyi Bibliát, és abból magyarázta a "jehova" dumát.
2018. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!