Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kellett megszületnem ha...

Miért kellett megszületnem ha mindenki gyűlöl? Miért nem teszi elérhetővé számomra Isten a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A Bibliában is azt írják, szeressétek egymást, az ember társas lény, stb akkor nem látom át miért nehezít sokunkat ezzel.

2018. máj. 3. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom, hogy neked miért nem.

Nekem azért nehéz, mert még ha keresek is, sosem egyedül vagyok, aki ráír egy lányra. Így már nem is írok, minek?

2018. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Ha ennyire ismered a Bibliát és szereted Istent akkor ajánlom, hogy keress fel valami fiatalos gyülekezetet . Ott akad bőven még 'normális' nem romlott lány.
2018. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nő vagyok nem mintha számítana.

Értelmetlen, a lakóhelyemen nincs erre lehetőség.

Mégha lenne is, akkor is itt a tény, hogy ellehetetlenít ilyen téren az élet engem.

2018. máj. 3. 18:34
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
És mit gondolsz kedves kérdező miért gyűlöl mindenki? és miért hiszed azt h isten (aki még véletlenül se létezik) nem teszi lehetővé? Beteg vagy? esetleg ronda v kövér? Vagy csak olyan dolgokban hiszel amik nem léteznek?
2018. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok.
2018. máj. 3. 18:50
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Na az nem jó :( részvétem. De hidd el vannak szintén ronda férfiak akiknek szintén nincs kapcsolatuk, ott azért még van esély.
2018. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Ozmium42 ***** válasza:
51%
Isten nem létezik, megszületned pedig azért kellett, mert a szüleid gyereket akartak. Ha egy kicsit szélesebb látókört növesztesz idővel, azt is látni fogod, hogy nem az az egyetlen érték az életben, hogy a fiúk mennyire akarnak megfarkalni.
2018. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

A szeressétek egymást az nem párkapcsolatra értendő felszólítás a Bibliában, hanem általános, felebaráti szeretetre. Te pedig párt keresel, ha jól értem.


Idővel majd lehet lesz, fel a fejjel. Az is lehet, hogy más hivatást szánt neked Isten.

2018. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"megismeritek az igazságot, az igazság pedig szabaddá tesz benneteket."


Az a baj, hogy hazugságoknak hiszel.

Mindenki gyűlöl - ez nem igaz, ilyen nincs!

Ellehetetlenít az élet - biztos? Nem lehet, hogy csak rossz helyen keresel?


Engedd el a hazugságokat, és ismerd meg az igazságot! Vedd számba azokat az embereket, akik szeretnek. Törekedj mindig az igazság megismerésére mind magaddal, mind másokkal kapcsolatban. Akkor megszabadulsz a szenvedéstől.

2018. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Mansour ***** válasza:

Nincsenek ronda nők. Na jó, mégis: [link]

De ha nem bántál el így magaddal, vagy nincs valami durva deformitásod, akkor biztos tetszenél valakinek.

2018. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!